Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bölcselkednek a tinik...

Miért bölcselkednek a tinik facebookon mindenféle idézetekkel?

Figyelt kérdés
mint ha annyi élettapasztalatuk lenne, meg olyan érettek lennének úgy írják ki ezeket az idézeteket. aztán örül hogy lájkolják meg odaírják milyen igaz... csak tizenéves lányoknál van ez, kiírnak egy csomó idézetet, amúgy meg tökre nem is érett a gondolkodásuk. aki meg már érettebb gondolkodású sohasem rak ki mindenféle idézetet.

2013. jún. 18. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy okosabbnak tűnjenek, elég irritáló igaz?
2013. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen :D
2013. jún. 18. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerőseim között három 40+ éves anyuka is van, aki folyton közhelyeket meg csillámos tündérkéket oszt meg. Napi szinten rakják fel a nagy életbölcsességeket, némelyik szerintem az aktuális Romana újságból van kimásolva szerintem...

Ezt néha feldobják egy kis "pénzeső - oszd meg és nagy szerencse ér" posztokkal.

2013. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában azok tesznek ki ilyen szir-szar idézeteket, akiknek egy darab önálló gondolatuk sincs, így okosabbnak tűnnek.

De azon szoktam röhögni, hogy az ilyen idézeteknél általában van 40 lájk, abból 10-en a barátnői a lánynak, a többi 30 meg srác akik meg akarják fektetni :)

2013. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó de most ettől ő tényleg okosnak hiszi magát? :D
2013. jún. 19. 09:12
 6/9 A kérdező kommentje:
meg ahogy nézem be lájkolgatnak ilyen idézetes oldalakat, onnan írják ki
2013. jún. 19. 09:14
 7/9 anonim ***** válasza:

azért mert nincs amit csináljanak :D


amúgy én is 'tini' vagyok, de irritálnak az ilyen idézetek, és ezt most nem azért mondom, mert a kedvetekbe szeretnék tenni, vagy hasonló, hanem azért, hogy ne azt gondoljátok, hogy minden mai tini ilyen :)

2013. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
persze nem mindenki ilyen, nem általánosítok, de az tény hogy elég sokan írnak ki ilyen idézeteket
2013. jún. 19. 17:54
 9/9 anonim válasza:
Náluk ez a menő na. lol mindenféle idézetes oldalról osztogatnak képeket, meg idézeteket. Egyik idézetük még szomorú, majd 10 perc múlva már vidám. Aztán szerelmes idézetek. :D ők szerintem menőnek tartják, vagy nem tudom.lol én is 13,5 éves vagyok, de nem osztogatom az idézeteket. Volt már olyan, hogy valakit ki is töröltem, mert vele volt tele az egész falam. Még amikor 2010-ben regisztráltam, akkor lájkoltam 1 csomó idézetes oldalt, de most meg nem tudom "kiirtani". :D
2013. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!