Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha rájönnél, hogy megloptak,...

Ha rájönnél, hogy megloptak, és lenne lehetőséged, visszalopnád?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 20:56
1 2
 11/14 anonim válasza:
nagyon rossz felfogás...
2009. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22:09-es vagyok. Hát én nem gondolom, hogy énis olyan aljas lennék, mivel szerintem jogom van visszavenni a 32000-es bőrdzsekimet, amire 3 hónapig spóroltam.
2009. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Velem már előfordult ilyen. Egyszer egy csaj elkérte egy bizonyos valamimet, aztán "elfelejtette" visszaadni. Aztán mikor kértem mondta hogy nicns nála, de pont kapott egy ugyanolyat... Mondtam, hogy mutassa már meg légyszíves, megmutatta és felismertem elég egyértelmű jelből, hogy az csak az enyém lehet, úgyhogy nem adtam vissza.
2009. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már lopták el könyvem, csak éppen én egy olyan barom vagyok, aki bizony firkál a könyve :P Mindig beleírom, mikor vettem, és mikor olvastam...

Egyik ilyen könyvemmel fejbevágtam osztálytársam, és hangosan nekiálltam lealázni, hogy ha már lop, tegye profin. És ne tőlem, mert bosszúálló vagyok...

2009. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!