Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a Facebook megszün...

Szerintetek a Facebook megszünése milyen hatással lenne az emberek pszichéjére és életére?

Figyelt kérdés
Szinte mindne ember fent van már,ha nem is mind de minden 2. ember,sőt sokan már a függőség határát surolják szerintem.Én biztos vagyok benne hogy egy két embernél pszichés elváltozás is megfigyelhető lenne és valami kényszeres pót cselekvés.Vélemény?
2013. máj. 14. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valaki tojna rá, valaki egy darabig kétségbe lenne esve, aztán találna mást, valaki pedig idegbajt kapna.
2013. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én is rászoktam :S és úgy vagyok mint az egyik válaszoló, h még az érettségimre tudtam tanulni, megvoltam gép nélkül, most konkrétan óránként lesem a facebookot, vagy ami rosszabb h tanulás közben megy. én nem tudok facebook nélkül lenni, ha 1 teljes napig nem lépek be, már minden bajom van. viszont ha nem lenne, szerintem az emberek agresszívebbek lennének, az elején nemtudnák h mire fordítsák azt az időt amit eddig facebookra fordítottak, utána pedig elkezdenének élni, mivel nem lenne más választásuk :D nálam is ez játszódna le, de facebook nélkül hosszabb távon hatékonyabbá tudnám tenni az életem, pl. tudnék kevesebb idő alatt felkészülni egy vizsgára stb. Ja, és a napokban olvastam h talán a google kifejlesztett vmi szemüveget amivel mindig online lehetnek az emberek... :S szval ez már csak rosszabb lesz
2013. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
biztos. vannak olyan emberek akiknek nincs más mint a facebook ha az megszűnik akkor azok az emberek elmebetegek lesznek. nekem nem lenne nagy károm belőle én heti kb 1 órát facebookozok. max nem tudnák beszélgetni ennyi károm lenne belőle
2014. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!