Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a Facebook megszün...

Szerintetek a Facebook megszünése milyen hatással lenne az emberek pszichéjére és életére?

Figyelt kérdés
Szinte mindne ember fent van már,ha nem is mind de minden 2. ember,sőt sokan már a függőség határát surolják szerintem.Én biztos vagyok benne hogy egy két embernél pszichés elváltozás is megfigyelhető lenne és valami kényszeres pót cselekvés.Vélemény?
2013. máj. 14. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha megszűnne, azonnal lenne helyette más, amire tömegesen regisztrálnának az emberek. maga a jelenség állandó
2013. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Néhány ember lehet hogy újra rácsodálkozna a világra! :)
2013. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
érettségire tudtam tanulni, nem volt facebook, most a vizsgáimra nem tudok készülni,mert állandóan a gép előtt esz a fene :D Én rászoktam.
2013. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rám semmilyen hatással nem lenne. Naponta egyszer ha felmegyek, de ez sincs kőbe vésve.

Egyébként sokaknak elvonási tünetei lennének és megpróbálnák pótolni valamivel, pl myspace vagy twitter na meg észnélkül újabb és újabb petíciókat indítanának, csak ez is frusztrálná őket mert nem lehetne megosztani. Az elvetemültebbeknél durvább dolgokat is eltudok képzelni, szerintem pár öngyilkosság is lenne.

Elég ha azt nézzük, hogy volt olyan eset amikor szülő agyonverte a totyogó gyerekét mert az kihúzta a konzolt az xbox-ból...

2013. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
az összes lány kihalna az már biztos :D:D
2013. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hamar lenne helyette valami új.
2013. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Oversoul 1 válasza:
Ha nem lesz valami váratlan technológiai visszaesés, akkor még fokozódni is fog ez a dolog, amint sikerül élvezhető módon összekötni az emberek agyát egymással, illetve a gépekkel, virtuális világokkal.
2013. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tömeges öngyilkosság :D
2013. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lenne helyette Google Plus vagy tuja a fene, micsoda, aztán menne ugyanaz, ami most.
2013. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az enyémre például semmilyen hatással nem lenne.

Egyébként épp visszaszorulóban van.

[link]

[link]

2013. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!