Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem érzem hogy a szerete...

Miért nem érzem hogy a szeretetnek ma már bármi ereje lenne? Miért nincs ereje? és ha van hol van? Ha van mondjatok megtapasztalást vagy példát! Ha nincs akkor miért nincs vagy hová lett?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!

2013. máj. 6. 13:10
1 2
 11/11 Kései Sirató ***** válasza:

Tudod hol keresd? Az anyukák szívében.

Terhesen egy hónapot feküdtem a szülészeten, annyi mindent láttam, hallottam, megtapasztaltam. Az anyukák mindenre képesek a gyerekért.

Gondolj a saját Édesanyádra, mennyit éjszakázhatott, aggódhatott érted..

A szeretet az édasanyáknál kezdődik, onnan kaptuk először és azt adjuk tovább, minél többet kaptunk, annál több van. Látom azt is, hogy vannak árva gyerekek, akik soha nem kapják meg azt, amit elveszítettek..

A jogszabályokban ne keresd!

A jog egészen másról szól.

Keresd inkább vallási kisközösségeknél, önkéntes csoportoknál, segítő céllal létrehozott alapítványoknál. Nagy bajban azért sokan szeretettel fordulnak a másikhoz ismeretlenül is.

Sajnos ilyen világban élünk, hogy felértékelődött az egó, az egyéniség, az önmegvalósítás, holott boldogabbak lennénk, ha adni is tudnánk önzetlenül, ha legalább néha a mások boldogságát helyeznénk a sajátunk elé..

2013. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!