Mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem valaki de nagyon fura amúgy. Majdnem mindig ki van kapcsolva a telója, majdnem mindig elérhetetlen, facebookja sincs, ez mit jelent? vagy mit gondoljak?? Van egy másik telója amit nem adott meg, vagy már ilyesmikre gondolok...

Szerintetek?


2013. máj. 6. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
fuh neked en se adnam meg. en talaljam ki, hogy neked mit kelljen gondolnod? jezus
2013. máj. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondold róla azt, hogy hát ez a tag nem éppen egy techokrata. :)

Úgy él, ahogy 15-20 éve éltek az emberek. Facebook és mobil nélkül. Én még emlékszem erre az időszakra, ugyanúgy marha jól elvoltam. :)

2013. máj. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*technokrata
2013. máj. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen Facebook-om és a telefonszámomat eleve meg sem adnám senkinek, amíg nem nagyon muszáj. És normális vagyok, nagyjából. Nem kell róla szerintem semmi rosszat gondolnod, valószínű hogy csak nem szereti, ha feleslegesen zaklatják.
2013. máj. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján nem sok van, amit gondolhatsz róla, maximum azt, hogy nem lételeme az internetes nyilvánosság.


A mobiltelefon kikapcsolásáról az a véleményem, hogy ha valakinek van mobilja, akkor azt használja is, nem kell felvenni mindig, ha csörög, vagy sms-ezni egész nap, de attól még nyitva lehet, mert lehet, hogy valaki fontos dolgot akar közölni. Főleg ha valakinek van családja, barátja, barátnője, akkor az némiképp trehányság a másik részéről, hogy ne lehessen őt elérni.

2013. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!