Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem egy lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem egy lányt, de most már az sem tudom mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés
szóval ő még egyetemre jár egy nívós külföldi egyetemre , egy bulin találkoztuk és nagyon hamar jobban lettünk ,ugyan már akkor is problémát jelentett, hogy a barátai nagyon sznobok ,de akkor még nem zavart. Később mint meg tudtam a szülei nagyon vallásosak és nem örültek hogy a lányuk nem olyan pasassal jár aztán jöttek más problémák, hogy ők nagyon gazdagok és én nem tartoztam közéjük ,pedig én mindent meg tettem hogy meg kedveljenek.Végül szakitótt velem ,de nagyon hiányzik , szerintetek mit tegyek ????? 24f

2012. dec. 14. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv! Hasonlóban voltam én is kb. 12 éve. Mit tettem? Mindent..sajnos. Mit értem el vele? Azok is ferde szemmel néznek rám, akik előtte haverjaim voltak. "Más pálya.."-mondták, de én nem hittem el. Aztán kb. 2 év után már Ő sem akarta, csak én hittem benne. Nagyot csalódtam, még magamban is..

Fel a fejjel, járj nyitott szemmel, tanulj, légy vki!

Hogy a seb begyúgyul-e? Nekem nem..

2012. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 isshosenkin ***** válasza:
Teljesen mindegy miért, a barátnőd szakított veled.Ez azt jelenti, hogy az ő részéről nem volt minden rendben, így egy kapcsolat nem működhet.lépj tovább, ami elmult elmult, nincs értelme bánkódni.Helyette inkább próbáld elterelni a gondolataidat, ismerkedj, válassz hobbit....
2012. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!