Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy szeretem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szeretem, és emiatt nem tudok lépni?

Figyelt kérdés

Legelső komoly kapcsolatom,minden rendben ment,aztán az első hónap után jött a legelső pofon.

Féltékeny voltam.

Hosszú ideig semmi,majd hozott két almát,alaposan megnézte mind a kettőt,majd a kezembe nyomta direkt a nyomottat,én meg azt mondtam,hogy inkább nem kell,a fejemhez vágta,de úgy hogy 5 napig monoklis volt a szemem alja,hosszú ideig szintén semmi,féltem.

Vitáztunk,hogy megkért hogy vegyek egy csomag rágót,de én elfelejtettem,erre széttörte a távirányítót a fejemen....

Fájnak ezek a dolgok,de szeretem,és nem tudom elhagyni....


2012. dec. 13. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez komoly? hagyd ott azonnal, legközelebb a kést szúrja beléd? ezek fizikai bántalmazások, legyél nő és hagyd ott!!!!!
2012. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Undorító egy Pasast fogtál ki...:/
2012. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A végén megöl, menekülj !!!!!!!
2012. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja,hogy ezeket azért kapom,mert idegesítem..
2012. dec. 13. 13:02
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor hülye vagy. Ha szeretnéd az egész életed egy pszihopata mellett tölteni akkor nem sajnállak. Most komolyan attól félsz hogy nem lesz más? Lesz más! Mindig van aki mellett boldog lehetsz. Ennél nem vagy szal szakítsatok könyörgöm... Én is full normális vagyok soha az életben nem bántanék nőt még érzelmileg sem, és most nekem sincs barátnőm. Most gondolj bele lehet később önygilkos leszel emiatt. Ne b*szd el az életedet...


21/F

2012. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülyeségekért képes megverni, akkor később az első rendes vitánál meg fog ölni. Azért nem hagyod el, mert azt hiszed, hogy igaza van és megérdemled. Ha tényleg így gondolkodsz, akkor meg is érdemled!
2012. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor folytassátok, jó szórakozást hozzá!
2012. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egymáshoz illetek!!!!
2012. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szakíts vele minél előbb, az ilyen vadállatokat nem lehet kiszámítani. Ne tedd tönkre az életedet. Hidd el sok rendes férfi van, akinek eszébe se jutna, hogy bántson téged.

Ebben az esetben jobb, ha az eszedre hallgatsz és nem az érzelmeidre. Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de próbáld meg, hiszen rólad van szó.

2012. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad.


Velem is undok kezdett lenni a barátnőm, elkezdett sz.rni mindenre,ami nekem fontos. Lehet persze,hogy beteg,de azt mondom, nem érdemes tönkretennie magát senkinek a szerelem nevében.


Igaz kicsit megalázkodtam én is előtte, mert nem akartam tökegyedül karácsonyozni. Viszont legyen az embernek tartása bakker..


Inkább legyél egyedül mint valakivel, aki csak bántani tud.. 24F

2012. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!