Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Irigyek ram a baratnoim es...

Irigyek ram a baratnoim es mindig beszolnak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ket baratnom akiket 10 eve ismerek folyton irigykednek ram sertegetnek, de ugy , hogy ki lehet hallani beloluk az irigyseget. Mikor uj telefont kaptam akkor leszaroztak ha uj ruhat kapok nem tetszik nekik.. Ezt igy nem lehet elmagyarazni , de mindenki igazat ad nekem. Igazabol joban vagyunk ennek ellenere is mert annyira nem csunyan kozlik az irigysegukset, de mar unom.
2013. máj. 2. 22:57
 1/6 anonim válasza:
23%
Miért lennének irigyek? Arra nem gondoltál, hogy valamikor te is emgbántottad őket? vagy hogy szimplán nem tetszik nekik a ruhád. Nem értem ez miért lenne irigység
2013. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
83%
És ezek neked barátnők?
2013. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Én is ezt akartam kérdezni.
2013. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felvágsz és dicsekedsz az új dolgaiddal, amiket esetleg ők meg sem engedhetnek maguknak??
2013. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az igazi barátnők ilyen okok miatt nem szoktak irigyek lenni, úgyhogy azt ajánlom keress olyan lányokat, akik felérnek a barátnő fogalmával.

És mi az a 10 év ? Ennyi ideig barátkoztál olyan lányokkal, akik sértegettek téged és irigykedtek rád ? Ezt miért hagytad ?

2013. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól még vesszőket mondjuk használhatnál ott, ahol kell, akár ékezetesen írsz, akár nem...
2013. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!