Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, h a buta emberek...

Mért van az, h a buta emberek azt hiszik magukról, hogy ők váltják meg a világot és mindenkinek beszólnak?

Figyelt kérdés

Suliba is sok példa van erre.


pl: Meg kérdezik a csajtól h mit jelölt be közli h andragógiát, mikor megkérdezik tőle mit jelent csak annyit felel h rendezvényszervezést fog tanulni...


vagy: 2es tanuló valaki mert lusta de ő főiskolára akar menni média szakra ami annyira népszerű h 400 alatti ponthatár nincs is


Mért ezek az emberek osztják az okosabb jobb tanulókat? És mi jogon nézik le az embert?


2010. jún. 20. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

"Meg kérdezik a csajtól h mit jelölt be közli h andragógiát, mikor megkérdezik tőle mit jelent csak annyit felel h rendezvényszervezést fog tanulni... "


Most ezzel mi a baj?

2010. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az andragógia felnőtt oktatást jelent nem pedig rendezvényszervezést..
2010. jún. 20. 17:03
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Te sem vagy különb, hisz butának nevezed őket. El kell fogadni, hogy mindenki más, ítélkezni pedig végképp nem kellene...
2010. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én azt nem fogadom el h lenézik a többit.
2010. jún. 20. 17:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azert hiszik magukat okosnak, mert nem tudjak, hogy mennyi minden van, amirol nem hallottak.

De szerintem, teged valaki valamivel megbantott. Ird le inkabb a pontos estet.

2010. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

És butának nevezem őket, igen mert a hülyeséget hülyeségre halmozzák. És aki meg normálisan tanul az loozer.

Az életük semmi másról nem szól csak a sexről meg a buliról( ami mindig úgy végződik h berúgnak)

De nekem nem ezzel van a bajom mert az ő élete, de ne azért szóljon már le mert nekem más az értékrendem...

2010. jún. 20. 17:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Te is mész egyetemre?? mert ha igen akkor idővel te is le fogod nézni azokat akik csak szakmunkás végzettséggel fognak rendelkezni..pedig sok okos embert ismerek akiknek nincs diplomájuk,és sok olyan diplomást aki olyan "sötét",hogy már fáj!!

Azt,hogy valaki kettes eredménnyel egyetemre akar menni ,hát menjen...Hiszen ma már bárkit felvesznek...(főleg ha van pénze is rá)

Attól még egy gyengébb tanulónak is lehetnek álmai,nem gondolod???

Az is elképzelhető,hogy te okosnak hiszed magad,de valaki pont ugyanazt gondolja rólad mint te másokról..

2010. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig én is szenvedtem azon,hogy akad olyan ember,aki lenéz engem.Aztán feltettem magamnak a kérdést:na és akkor most mi van?Ő ezt gondolja magában,hát egészségére!Én élem az életem,teszek a céljaimért,dolgozok,tanulok,küzdök,komoly kapcsolatban élek,stb.Van,akinek ez szálka a szemében.Nem baj,ettől sem nekem nem lesz rosszabb,sem Neki nem lesz jobb.Én teszem,amit jónak látok,Ő is.Na most,innentől hidegen hagy a lelki nyomora.Ha irigy,hát irigy,ha nagyképű,flegma,lekezelő,hát Istenem,Ő hülyén hal meg.Inkább irigykedjen,mint sajnáljon.Ennyi.
2010. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Annyi a rövid sztori h van egy klik az osztályban, most érettségizünk és az egyik csaj annyi butaságot kérdez...

Meg butaságokat csinál...

Pl: azért sír mert ő nem rég jött rá arra h nem lesz a kezébe semmi csak egy érettségi (gimisek vagyunk) 1000 ilyen dolga van


És az ő klikkjükbe mindenki ilyen.

És ők azok akik leszólják azokat akik tanulnak, meg akik vinni akarják valamit az életbe, mert ők teljesem el vannak maguktól szállva...

2010. jún. 20. 17:18
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem fogom lenézni azokat akik szakmunkás képzettségük van.

Van ilyen barátom és imádom őt mert egy abszolút rendes megértő tisztességes ember, aki megfelelő hangnembe beszél a másikkal, és nem k*rvaanyázik...

2010. jún. 20. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!