Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, h a buta emberek...

Mért van az, h a buta emberek azt hiszik magukról, hogy ők váltják meg a világot és mindenkinek beszólnak?

Figyelt kérdés

Suliba is sok példa van erre.


pl: Meg kérdezik a csajtól h mit jelölt be közli h andragógiát, mikor megkérdezik tőle mit jelent csak annyit felel h rendezvényszervezést fog tanulni...


vagy: 2es tanuló valaki mert lusta de ő főiskolára akar menni média szakra ami annyira népszerű h 400 alatti ponthatár nincs is


Mért ezek az emberek osztják az okosabb jobb tanulókat? És mi jogon nézik le az embert?


2010. jún. 20. 16:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van,mert irigyek.Ez így is marad mindig,ha elmész dolgozni,ott is lesznek klikkek,és akiknek nagy a szájuk,bagóznak,vagy akármi mást tesznek,amit még ezren Rajtuk kívül,azok fognak kiközösíteni,vagy kibeszélni a hátad mögött.Ezzel együtt kell élned,és keményen vissza kell beszélned,meg kell védened magad.Sajnos ilyen az Élet.
2010. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:14 vagyok..

Ennek örülök,hogy tisztelni tudod a "munkás embereket" is.Az életed során sok becsületes,rendes embert fogsz megismerni akik nem diplomásak..

A sérelmedről annyit,hogy ne vedd a szívedre.Ahogy előttem írta valaki,el kell engedni a füled mellet,és nem foglalkozni vele..Hagy sírjon,hogy hülye volt,mert nem tanult.hagy irigykedjen,hogy te egy "sznob" vagy mert nem álltál a sorba és becsületesen tanultál! Légy büszke erre,és továbbra is tanulj sikeresen.Ne foglalkozz avval,hogy ő elcseszte az életét,te meg tudatosan igyekszel jobbá tenni..A 15 éves osztálytalálkozónál még jobban fogod érezni az irigységet,mert te nem segélyekből fogsz élni,hanem a munkádból..Inkább örülj annak,hogy van miért irigykedniük..Egyébként 20 évvel ezelőtt is így volt,ezért ez soha nem fog változni.Mindig lesznek emberek az életed során akiknek nem leszel elég jó,akik szerint te sznob vagy lúzer vagy..És???Ha ő ettől boldogabb? A lényeg,hogy ne foglalkozz vele...

2010. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. jún. 20. 17:35
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Khm khm, erre csak annyit tudok mondani, hogy:


Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok.

Aki tud, és tudja is hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek.

Aki nem tud, és tudja is hogy nem tud, az okos. Őt tanitsátok.

Aki nem tud, de azt hiszi hogy tud, az hülye. Hagyjátok.


Ennyi.

2010. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

kösz az értelmes hozzá szólást.....

olvastad volna a kommentjeimet

2010. jún. 20. 20:22
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A 18.40-es hozzászólásnál jobban nem lehetett volna megfogalmazni a lényeget. Sztem olvasd úgy, mint egy útbaigazítást.

A kérdésedben említett emberek a létező legbutább kategória, a falnak lehet menni tőlük. Én mégis sokszor gondoltam már úgy (persze csak kínomban), hogy milyen jó nekik, hogy ilyen sötétek. Fel sem fogják, így nem is problémáznak rajta. Egy dolgot tudok irigyelni tőlük, a határtalan önbizalmukat.

2010. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Boldogok a tudatlanok!Én meg kiborulok, hogy milyen buták, és nem izgatja őket. Engem is lenéztek, és kiközösítettek, mert okos voltam (bár a jegyeimen sosem látszott) de ma már büszke vagyok magamra, csak sajnos a barátok keresését ez eléggé megnehezíti, sok emberrel egyszerűen nem tudok miről beszélgetni, de hát ez van. Megváltoztatni nem lehet őket, mert nem értik,hogy buták. És sajnos egyre többen lesznek.
2010. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!