Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decoy kérdése:

Mi a véleményetek a bunkó nagypofájú lányokról akik mindenkinek beszólnak az utcán?

Figyelt kérdés
Tudom annyira nincs sok ilyen lány de olyan idegesítő amikor mész az utcán és találkozol 2 szép lánnyal de azon veszed észre magad hogy beszólogatnak és röhögnek rajtad....
2010. ápr. 17. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
nem hinném hogy bárki is beszólna neked az utcán amikor szembe megy veled:D az meg magánügy hogy min röhögnek, nem is rajtad valószínűleg csak paranoiás vagy.
2010. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
bunkók és nagypofájúak.
2010. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmat irántuk. Bár rajtam nem szoktak röhögni, de a jelenséget én is szoktam látni, sajnálom a szüleit, de valószínüleg ők sem különbek, úgyhogy annyira őket sem...

Bár az élet úgy is meg fogja tanítani őket, hogy iylen viselkedéssel semmire sem mennek, hát ez van ostobák, kész!

2010. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ostoba, lepcsesszájú ri*ancok! Engem is nagyon idegesítenek.

Sokmindent nem tudsz tenni, legfeljebb ha eszedbe jut valami szellemes, kemény beszólás, amivel megalázod őket, és utána már te nevetsz a helyzeten. :)

2010. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

bocs de néha én is ilyen vagyok..

am meg szóltak már be nekünk és nem sokra mentek vele, pont hogy csak jobban oltottuk az illetőt.

2010. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Ne foglalkozz velük. Egyel több lenne az IQ-juk, fotoszintetizálnának.
2010. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
17:46 Miért jó másokkal ok nélkül kötekedni?
2010. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

17:46os vagyok.:D

unatkozunk.xD

am meg ahhoz az IQs kommenthez: nem feltétlen kell hülyének lenni.-.-" kitűnő tanuló vagyok meg minden mégis csinálok ilyenekt..

2010. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17:46, te ilyen kemény vagy? Azt a 77%ot hogy szedted össze? Protekcióval? Nem ér lefeküdni a moderátorokkal, kis r(L)IBAnc...
2010. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért jó másokkal ok nélkül kötekedni? - Unatkoztok

De bírnám, ha egyszer valaki csak úgy unalomból jól pofánvágna. Kitünő tanuló? Ha ötödjére járnám a 6-at, én is kitünő lennék...

2010. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!