Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decoy kérdése:

Mi a véleményetek a bunkó nagypofájú lányokról akik mindenkinek beszólnak az utcán?

Figyelt kérdés
Tudom annyira nincs sok ilyen lány de olyan idegesítő amikor mész az utcán és találkozol 2 szép lánnyal de azon veszed észre magad hogy beszólogatnak és röhögnek rajtad....
2010. ápr. 17. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

pff. talán azt a 77%ot úgy szedtem össze h nem kamuzok hanem őszintén válaszolok..

nem tagadom le h én is szoktam ilyeneket. mert majdnem mindenki csinál. az már megint más kérdés h vki nem vallja be..

2010. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Thurston ***** válasza:

Én szeretem őket.


(Most komolyan, milyen fszom kérdés ez?)

2010. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

Az a véleményem, hogy nem rakták meg őket rendesen előző este és a kielégítetlenségük következményeként így szeretnék kompenzálni a frusztrációjukat.


F@szt nekik:DDDDDDDDDDD

2010. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi lány, az lehet hogy az iskolában kitűnő vagy, de az életben megbuktál, ha unalomból csinálsz ilyeneket. a másik 17:46 os


üdv

2010. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
unatkozol? érdekes én akkor leülök rajzolni, vagy lekötöm magam valamivel.. ha utcán vagyok akkor meg zenét hallgatok, barátaimmal meg nem unatkozok.. ha te igen akkor az elég ciki. elég szar élete lehet annak aki mást b.szogat ok nélkül, csak gratulálni tudok hozzá. ez a viselkedés szánalmasabb mint amilyennek gondoljátok az illetőt. amúgy ötödikben én is kitűnő voltam. kérdező, te pedig szard le az ilyen retardált p.csákat.
2010. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet meglepődnének ha fognám és megerőszakolnám ott helyben de úgy,hogy 20 öltéssel varrják össze hahahaha
2010. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokat utcakővel kéne megdobálni,mint ahogy annak idején a tüntetők a rendőröket...Szánalmasok vagytok lányok,de egyszer visszakapjátok!
2010. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!