Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mekkora az idei beiskolázottak...

Mekkora az idei beiskolázottak között a cigány etnikum aránya?

Figyelt kérdés
Egy tanártól azt hallottam hogy szeptembertől már az elsősök 40%-a cigány lesz. Ennyire nem lehet rossz a helyzet. Vagy igen?

2013. ápr. 23. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem SAJNOS évről évre rosszabb lesz a helyzet, egyszer eljön majd az idő mikor mi leszünk a kisebbség és Magyarország nem magyar lesz.
2013. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, a romák mivel kevesebbek mint "mi"?Nagyon sok sok Roma barátom van és rendesek dolgosak sportolok.
2013. ápr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az h "rendes" relatív, ha dolgosak akkor hálistennek mert rohadtul ekevés van ilyenből, az h sportolnak kutyát se érdekli, a sport csak a pénzt viszi el az országtól és nem ad érte semmit.
2013. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Sportol? Hú, nem semmi, hova sz*rjak?
2013. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Teljesen irreális ez az adat. Magyarország max10%-a cigány. A termékeny lakosság kb a fele Mo. lakosainak.

Hogy lehet 250ezer nőnek kb ugyanannyi, ugyanolyan idős gyermeke, mint 2,25milliónak?

2013. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

sajna egyre többen vannak... szerintem 60 aza a 40% és igen nemsoká mi leszünk a kisebség, de minket nem fognak így

támogatni jobban mondva eltartani...

2013. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Teljesen irreális ez az adat. Magyarország max10%-a cigány. A termékeny lakosság kb a fele Mo. lakosainak.

Hogy lehet 250ezer nőnek kb ugyanannyi, ugyanolyan idős gyermeke, mint 2,25milliónak?"


De bizony lehetséges. Elfelejted hogy más a kor szerinti rétegződésük kevesebb öreg van köztük és több fiatal. Valamint hogy jóval korábban kezdenek szülni és hogy az se zavarja őket ha 50 évesen még szülnek. Már a 10 %-od se biztos hogy csak 10%. 18 és 48 között folyamatosan gyártani a gyereket nem ugyanaz mint 25 és 35 között vállalni egyet. A fehér nők egyszerűen nem vállalnak gyereket.


Valamelyik cigány politikus nő mondta hogy 2050-re a munkaképes lakosság kb 50%-a cigány lesz.


EGyébként tilos megszámolni hányadán állunk.

2014. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!