Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell inni a mai fiatalok...

Miért kell inni a mai fiataloknak? Már engem zavar.16/L

Figyelt kérdés

Tegnap volt az unokatesóm szülinapi bulija, most lett 18 éves. A facebookos bulis csoportban olvastam, hogy piát hozzatok, majd berúgunk jól stb.

És nem is lepődtem meg, csak durva látni hogy mennyire isznak. Mikor kicsik voltunk,akkor állandóan vele voltam. Azt mondta sose fog inni meg cigizni. Erre.. úgy iszik mint egy alkoholista férfi. Rászokott a cigire is. A testvérei is isznak/cigiznek. A másik unokatesóm családjában is iszik mindenki. Ráadásul az osztálya unokatesómnak is olyan,hogy szinte alkoholista meg cigis. Lány akiről beszélek, szóval mégcsúnyább a dolog. Amikor nekem is mondják h igyak már meg cigizzek, mit csinálom a fejem annyira fel b@sznak... Jó kipróbáltam a cigit, meg egyszer berúgtam.. de az a múlté, pont hülye voltam...

Nem értem mi jó van benne, nagyon csalódtam. Ráadásul ha lehívom magamhoz rokonom akkor is erőszakos, meg "nincs itthon papónak egy kis pálinka"?



2013. márc. 30. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi jó. Mi is ezért távolodtunk el egymástól az unokatestvéremmel, mert egy idő után semmi örömömet nem leltem abban, hogy a társasága abból áll, hogy szívom a cigifüstöt, szagolom a piaszagot és hallgatom a káromkodást. Kár érte, hogy így megváltozott, de én sajnos nem tudtam segíteni rajta. Ha nem hallgat a szép szóra, kár erőltetni, előbb-utóbb jó esetben benő a feje lágya.
2013. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem lenne az ivással baj... csak roncsolja az agyat. Az inteligencia szintet csökkenti egyszerűen időről időre. Megront... persze a sok bunkó fiatal majd 10-20 év múlva veszi ezt észre. Ha addig a májzsugorodás nem éri őket utól :D
2013. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!