Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legcikibb...

Mi volt életetek legcikibb élménye?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Visítva rohantam a Normafán egy teljesen ártamatlna kutya elől, azt üvöltve, hogy " megtámadott, segítség!!!", pedig a kutya csak szaglászni jött a fához. Ráadásul azért áltam ki a fához, mert elvileg fájt a lábam, de olyan gyorsan futottam, hogy beértem a kétszáz méterrel előbb futó csapatomat. Ennyit a lábfájásról, ráadásul az összes ember engem nézett.
2013. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

10 éves koromban apám leküldött a boltba nyáron vásárolni.

Felvettem egy rövidnadrágot és abban mentem le.

Mikor hazajöttem vettem észre hogy csak egy nagyméretű boxer volt. XD

2013. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem volt egy pár.

A legemlékezetesebb negyedikes koromban történt. Akkor ment a közszolgálati tévén a Linda című sorozat. Nem kell mondanom mindenki remekül élvezte a sorozatot. Utánoztuk, ahol csak tudtuk. Egyszer az udvaron olyan jól sikerült a mutatványom, hogy alul, pont középen kettészakadt a nadrágom....

2013. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az utcánk sarkától a,kapunkig(k.b. 100 m)taxit fogtam,hisz egy nagy dög kutya nem akart semmikép beengedni az utcába.Azon este a sógorom is falfehéren érkezett.Majd lefosta magát a kutyustól. :)
2013. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Erdei iskolában voltunk az osztállyal. Volt egy fiú aki akkor iszonyat tetszett. Este volt, félhomály, kint voltunk az erdő szélén egy tisztáson, és futottam barátnőm felé, aki mellett ott állt az a fiú, aki tetszett. Nem láttam a sötétben, hogy köztem és köztük sár van, így mikor odaértem hozzájuk nem bírtam megállni ,elcsúztam a saran és kirúgtam a fiú alól a lábát, aki rám esett. Rém ciki volt.
2014. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!