Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról akik...

Mi a véleményed azokról akik sokszor a "gyakori kérdések" re teljesen logikátlan, gusztustalan írásokkal jegyzik be véleményüket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A válasz minden esetben minősíti a válaszadót ! Nem csak az általad említettek okoznak problémát , hanem az is , hogy gyakran a feszültségeiket akarják levezetni az és teszik ezt itt is . Tehetik , hiszen nevüket nem kell felvállalni . Ugyancsak elítélendőnek tartom azt is , hogy kérdéseiket/válaszaikat nyíltan vagy burkoltan rasszista felhangokkal ellátva jelentetik meg . Nem szeretek általánosítani , de ezek az emberek valamilyen módon tudatlanok és primitívek .
2013. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Az erősen frusztrált embereknek az internet a játszótér. Ez alól a gyk sem kivétel, sokan élik ki itt magukat, amit a való életben nem mernek vagy nem tehetnek meg.
2013. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Azért a kérdezőket sem kell félteni az undorító kiírosoktól. Láttam már pár meredek visszavágást és kérdést. De már elmondták, miért van.
2013. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értékeltem válaszotokat a zöld kezecskével,mert akkor is jutalmazni szoktam,ha más megközelítés,más érvekkel bizonyítani tudnak emberek. Megköszönöm a válaszotokat.
2013. márc. 13. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:
2 es te rólam beszélsz wazze:)
2013. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös: Szeretném a véleményedet olvasni! Veled együtt megkérek mindenkit ne egymás bántása legyen a cél,hanem a kérdés megválaszolása kulturált nyelven,formában és az érvek,indokok felsorolása ha az alá lenne támasztva bizonyítékkal akkor még jobban örülnék!!!
2013. márc. 14. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:
oké nos én tele vagyok frusztrácioval és itt élem ki magam. erre mondtam hogy rolam beszélsz..de én nem megbántani akarok valakit hanem csak poénkodni
2013. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es: Meg tudod nevezni,hogy nálad mi okoz frusztrációt? Ha úgy gondolod nagyon személyes és nem kívánsz róla beszélgetni akkor tudomásul veszem!
2013. márc. 16. 04:10
 9/9 anonim ***** válasza:
eléggé személyes....
2013. márc. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!