Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kivagyok akadva! Mit tegyek?

Kivagyok akadva! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nepszeru ember voltam. az utcan csomoan ramkoszontek, ha kiirtam valamit facebookra sokan lajkoltak az emberek a tarsasagomat kerestek.. aztan ossze jottem a baratommal, elhayagoltam a barataimat, minden hetveget vele toltottem itthon sorozatokat nezve. tegnap szakitottunk es radobbentem h rendesen szarnak ram az emberek mar bocsanat a kifejezesert. regen ha kiraktam fb-re h egyedulallo v kapcsolatban vagyok csomoan irtak es lajkoltak de most? senkit sem erdekel h mivan velem. az egyetlen ami ugyanolyan mint regen az az, h habemegyek az iskolaba bamulnak, sugdoloznak es amikor a folyoson megek felre mennek h legyen helyem. de ez lenne mind? ez lenne az eletem ertelme h az emberek tartanak tolem? en sosem tettem semmi rosszat senkivel. igen,volt zuros korszakom de nem vertem meg a suli ribancat es nem alltam bosszut azokon akik pletykakat talaltak ki rolam. en azt szeretnem ha azert lennek nepszeru mert szeretnek es felneznek ram.. nem min regen h csak azert ismerik a nevem mert mar megint beerugtam mult szombaton... de meg azis valami. vissza akarom kapni a regi eletemet. de raadasul meg aztsem tudom h szeretem e meg a(z ex) pasimat. segitseteek
2013. márc. 8. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketekséged van hogy újra sok lájkot akarsz kapni a fészbukkon,vagy az iskolában megint te akarsz lenni a menő?tegyél érte,újra kell építkezned.vagy lehet hogy csak azért lettél menő mert menő sráccal jártál,és te csak másodlagos voltál?van egy olyan közmondás ami illik ide:EGYSZER LENT,EGYSZER FENT.
2013. márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked attól teljes az életed ha sokan lájkolnak a facebookon?? Tudlak sajnálni nagyon, mert rém unalmas lehet és nagyon magányos.. Neked nincsenek is igazi barátaid, csak lájkolós ismerőseid.. Ez ám a valamiiiii
2013. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és nézd meg hogy kint vannak-e a melleid a fészbukk fotóknál.lehet hogy azért lájkolták ilyen sokan.vagy most már nem írsz idézeteket?
2013. márc. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ide még Picard kapitány facepalmja is kevés.
2013. márc. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem a facebook a lenyeg ezzel csak arra akartam utalni h foglalkoztak velem. nem azert voltam nepszeru mert olyan sraccal jartam akkor lettem az amikor nem volt. es kepzeld nincs kint a mellem se a seggem es nem irok mindenfeletomeg idezetet a kepek fole. en elegansan oltozkodom nem log ki mindenem es a stilusomat mindig is dicsertek... csak annyi az egesz h most h mar nem vagyok kapcsolatban egyedul erzem magam mert mindenkit elhanyagoltam miatta...
2013. márc. 9. 10:56
 6/6 A kérdező kommentje:
meg csak kisem sirhatom magam valakinek a vallan ugy erzem. vannak olyan "barataim" akik elfogadjak a bocsanat keresem es szemet hunynak a hanyagsagom felett de nincs pofam oda menni sirni miutan en leszartam oket.
2013. márc. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!