Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? (nagyon...

Most mit tegyek? (nagyon kivagyok akadva)

Figyelt kérdés

A "legjobb" barátnőmről lenne szó:(volt egy fiú aki nagyon tetszett nekem de többet akart mint járást..ugye értitek??

én meg nem engedtem neki és mondtam hogy inkább csak legünk barátok(de ezt a csak legyünk barátok szöveget akkor mondtam a srácnak mikor már többször bepróbálkozott.)

Elmondtam ezt a "legjobb barátnőmnek" de hozzátettem hogyha valakinek elmondja annak nagyon rossz vége lesz , mert már többször is csinált ilyet de valahogy mindig megbocsátottam neki mert gondoltam megváltozik...

És erre elkotyogta az egészet mindenkinek , mindenki tud róla és nagyon haragszom ráá :(((Megírtam a csajnak sms-ben hogy a srác megtudta hogy én elmondtam és ezért megakarja velem szakítani ezt a jó kapcsolatot mert ő nem ilyennek ismert hogy én mindent elmondott stb...azt is leírtam neki(barátnőmnek)hogy megakarom szakítani a barátságot mert már betelt a pohár..pfff

szerintetek mit csináljak?Teljesen kivagyok , sírok egész nap és tiszta ideg vagyok:(((((((((((((((((((


2011. márc. 23. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a baratnodnek mondd meg ,hogy noljon fel,mert ez valami oltari gyerekes viselkedesre vall.Amugy a masik dolog az,hogy szerintem igaz ,illetve legjobb baratno nem letezik,mert elobb utobb ugyis hatba tamadnak.Ha olyan jo baratno lett volna ,akkor tiszteletben tartotta volna a keresed es odafigyelt volna arra,hogy ne okozzon fajdalmat illetve csalodast.Szerintem ebben a helyzetben nem neked kell bankodnod.Legyen tiszta a lelkiismereted es ne sirj egy olyan dolog miatt,amiert nem is te vagy a hibas.A fiunak pedig mondd el a sajat velemenyed ismet,de ha nem ert meg akkor ezzel csak azt bizonyitja ,hogy nem is olyan jo barat...


Amit tanacsolok neked,hogy ha van is baratnod ,akkor sem kell feltetlenul mindent elmondani neki,mert sosem tudhatod ,hogy mikor tamad hatba.De ezt az elet soran majd ugyis megtapasztalod.Es fel a fejjel!!!

2011. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sok mindent nem tudsz tenni. De abban igazad van, hogy ilyen "barátnőkre" nincs szükséged, és jól teszed, ha ezen túl nem árulsz el neki semmit, főleg nem olyat, amit nem szeretnél visszahallani..
2011. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:)megpróbálom hamar túltenni magam rajta és megfogadom a tanácsodat:)
2011. márc. 23. 15:44
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. márc. 23. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Az állítólagos barátnőnek Kocccc... Nem kell neked ilyen barát!!! :) A sráccal meg próbálj meg kibékülni. Ne aggódj, annyi barátnőd lehet még, és még egyszer ne hagyd hogy ilyet tegyenek veled. Ha egy barátnő egyszer eljátsza a bizalmat, több esélyt nem érdemel.
2011. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyot esett a szememben a "barátnőm"...annyi hogy köszönök majd neki minden nap hogy ne nézzenek bunkónak és ennyi...
2011. márc. 23. 15:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Most nem sértésként,de ez a Te hibád is, miért mondtad el?...

Bárcsak ez lenne a legnagyobb gondom-_-"

11/L

2011. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt nemcsak a barátnöd nem korrekt, hanem te is - minek mondtad el egyáltalán neki, hogy a sráccal mire jutottatok, föként, ha tudod a lányról, hogy mindent elpletykál?

Te sokkal inkább hibás vagy, mint a barátnöd, mert az ELSÖ indiszkréciót TE követted el!!!

2011. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
dehát előtte 3-szor fordult elő most meg megesküdött hogy nem fogja senkinek...:(
2011. márc. 23. 16:19
 10/10 A kérdező kommentje:
meg nekem is vannak dolgaim igaz , és ezért is adtam neki egy utolsó esélyt:)A fiú meg beszélni szeretne velem de nem tudom hogy mi akar:(??
2011. márc. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!