Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak neki a fogyókúrá...

Hogyan álljak neki a fogyókúrának? Teljesen kivagyok akadva magamtól mindig feladom de nem megy, hogyan csináljam? A bicózás jó?

Figyelt kérdés

Azt összefoglalnám hogy nem szeretnék 90 napozni és koplalni inkább mozogni szeretnék valamit. Az a gond hogy senki nem tart velem nincs kivel futnom vagy bicóznom egyedül nagyon unalmas ezért szoktam 1 hét után feladni. a dvd-ket is nagyon hamar megunom.ha ááá nem is ragozom

ezek nem kifogások tényleg jó lenne csinálni és szeretek is mozogni de baromi uncsi egyedül:(


2009. máj. 18. 21:02
 1/7 anonim válasza:

Ha komolyan gondolod, és budapesti vagy, talizhatunk, gyógytornász-mozgásterapeuta vagyok, segíthetek hatásos tornasor kitalálásában.

Privát emilben válaszolhatsz.

2009. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem pesti vagyok sajnos

várok további válaszokat

2009. máj. 18. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont msot akartam feltenni ezt a kérdést! De láttam,hogy itt van úgy hogy inkább nem írtam :) Velem is pont ez a helyzet! Egyszer már sikerült leadnom 5kilót! (sok sok sok futással) de sajnos hamar visszajött..Azóta is fogyózok, de eredménytelenül!!!! nem tudom mi van velem.Semmi akaraterőm nincs!! Pedig muszájj lefogynoooom!!!!! Amúgy hol lkasz?? Én sem pesti vagyok!
2009. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy mp3 lejátszót, tedd rá a kedvenc zenéidet, vedd fel a fülest aztán menj le a konditerembe és told az aerobot. Sőt sok gépnél már kis TFT is van amin tudsz tévét nézni. Egyedül tényleg nehezebb viszont a siker is édesebb amikor tudod hogy az eredményt egyedül érted el.
2009. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
VALAKI FOGYJON VELEM!! PRIVI ÜZIT VÁROK =)
2009. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet, a kitartásom 0. Eljártam kondizni, egyedül, tekertem a tft-s bicón, hallgattam zenét, de 3 hónap után feladtam, itthon elkezdtem R.R.-val tornázni, 1 hétig bírtam. Ha valaki tudja a választ, akkor nekem is írja meg:) (szfehérvár)
2009. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos az kitartásodon csak te magad tudsz változtatni. Én is egyedül fogyozóm, mindig is egyedül csináltam. Kitűztem egy célt, és tudom, hogy el kell érnem. Előveszem a tavalyi csini ruháimat és jó sokszor egy nap nézegetem, és tudom, hogy bele kell fogynom. Szerintem, ha kibírnád 2 hétig, utána már megszoknád, hogy egyedül mozogsz. Én pl. nem is szeretem, ha jön velem vki, mert abból csak duma lesz, edzés meg semmi. Vettem magamnak otthonra egy elliptikus trénert, azon edzek heti 4x 60 percet, meg vettem egy R.R. dvd-t és azt is csinálom. A zene egyébként tényleg jó, én arra szoktam taposni, vagy a tv-t nézem. Sőt a dvd-nél is lehalkítom és zenét hallgatok közben.
2009. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!