Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire vágysz a legjobban most,...

Mire vágysz a legjobban most, ami "átmeneti"?

Figyelt kérdés

szóval nem úgy értem, hogy boldogság, vagy sok pénz, hanem konkrét, átmeneti dolgokra gondolok: egy B kategóriás forgalmi vizsga, jó érettségi, nyelvvizsga, elutazni Moszkvába, elolvasni 544365 könyvet.


valami nagyon fontosat írjatok, aminek most nagyon örülnétek, ha nem kéne "szenvednetek" vele?



2013. márc. 6. 19:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Egy világbajnoki címre:D
2013. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Másodszorra próbálok idén bejutni az orvosira, így 2 db emelt szintű érettségi vár rám pár hónap múlva. A legjobban arra vágyom, hogy sikeresen letehessem ezt a 2 vizsgát és úgy várhassam a ponthatár kihirdetését, hogy kétségek nélkül, tehát szinte biztos lehessek a dolgomban :)
2013. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Arra, hogy úgymond végérvényesen megjöjjön a tavasz. Unom már, hogy pár napig szép idő van, aztán megint itt a hó meg a fagy. Jöjjön meg a jó idő, és maradjon is! :)
2013. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

hogy valaki nekem ajándékozzon egy mp3 lejátszót, rajta zenékkel. :) tehát nem újan, hanem zenékkel.


hogy vegyek még egy kis csincsillát, hogy az enyém ne legyen egyedül, mert nagyon szomorú szegény.


hogy legyen egy állatkertem.


hogy minden országban legyen egy barátom, (vagy barátnőm) és minden héten másik országban lennék, náluk.


hogy stresszmentes életem legyen.

2013. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
A szerelmem ölelésére:D
2013. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
A lepontozóktól kérdezem: mégis mi a sz@r nem hasznos itt a válaszokban? Mindannyian a kérdésre válaszoltunk, még pedig kifogásolhatatlan stílusban. Úgyhogy szeretettel várom azon IQ harcosok indoklását, akik csak úgy random nyomogatják azt a piros kezecskét összetévesztvén az unlike (nem tetszik) gombbal. Tudok gratulálni az értelmi szinthez! Bamba idióták...
2013. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
(én, a kérdés kiírója senkit sem pontoztam le:))
2013. márc. 9. 21:32
 38/38 anonim ***** válasza:
Hogy atmenjek a nyelvvizsgan, ne bukjak meg :s 15/l
2013. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!