Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Miért utáljátok a...

Kamaszok! Miért utáljátok a zsidókat?

Figyelt kérdés
Ha valamikor szóba kerül a zsidóság sokan elkezdenek hőbörögni, mocskoszsidózni stb. Miért? Mert, hogy a cigányokat sokan nem szeretik azt megértem? A zsidókat miért utáljátok? Vagy én nem járok elég nyitott szemmel?
2013. márc. 2. 19:57
1 2
 11/19 anonim válasza:
0%

Azért, mert lázadunk és túl buták vagyunk a komprumisszumpolitikához.

Ehelyett inkább a mindenki hülye politika2t folytatjuk.


Próbálunk nagynak tunni, és rájöttünk, hogy ez egyszerubb mások ócsárlásával, mint saját magunk fejlesztésével.

Egyszóval: Buda magyarok vagyunk.

Ezért.

2013. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert vásárolják fel a termőföldeket és ha felszólalsz akkor mocskos náci vagy.

Ők vásárolhatják a földet,de minket egy kis hiba miatt megbüntetnek több százezer Ft re is.

2013. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2013. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Esterházi Péter *1950 - "jelentős" zsidó író. A következő, Márai Sándor-tól lopott idézet (vastagon szedve) szerepel Harmonia caelestis c. művének 598. oldalán: "– Micsoda egy aljas egy zsidó! – sziszegte anyám a Luxor előtt. Öcsém (ismét) rezzenéstelenül ment mellette, már magasabb volt anyámnál. Aki megrázta a fejét, mintha csak most vette volna észre, mit mond. – Nincs nekem a zsidókkal semmi bajom. Csak a szemtelen és tisztességtelen emberekkel van bajom, akik közt föltűnően sok a zsidó."
2013. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Márai Sándor - 1900-1989 - író, a felesége zsidó „A zsidókat szidják. Minden hivatal tele van velük, mondják, tisztességtelenek a kereskedelemben, erőszakosak, ízléstelenek, hangosak és igazságtalanok a sajtóban, a közéletben, a politikában stb. (...) A baj az, hogy afféle alzsidók vannak túlságos számban mindenütt, alantas, értéktelen, selejtes emberek."
2013. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Wass Albert - 1908-1998, magyar író "Noha a magyarországi zsidók kiváltságos osztályt képeznek, soha semmiféle hûséget nem tanúsítottak a magyar nemzet iránt." [46]
2013. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
44%

Nem utálod a zsidókat? Mondok egy példát:

Vettél fel svájci frank alapú hitelt? Ha nem, örülj neki, a mi életünket megkeserítették. 5 milliót vettünk fel, 5 éve. Most tartunk 8 millió tartozásnál. Hogy is van ez? És ha valaki azt mondja hogy ezt nem a cionista zsidók csinálták, lehet utána olvasgatni és nem csak arra kenni a témát hogy "divat lett utálni őket" Először tudj meg a lehető legtöbbet a mai Új világrend működéséről, aztán tedd fel a kérdést újra.

2013. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
47%
#17: Nagyon helyes! Ez a kapitalizmus. Nem szidni kell a bankokat, hanem tanulni és olyan ügyesnek lenni, mint ök.
2013. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Utolsó: És ki gondolta volna ezt, megmondanád? Mert a szerződésben erről a kukk sincs. Hogy legyek ügyes? Megmondjam nekik hogy hopp, bocsi de most 180 Ft-os árfolyamon fizetem tovább mert aztán most én úgy gondolom? Ez nem így működik...és még ne szidjam őket.
2013. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!