Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Miért utáljátok a...

Kamaszok! Miért utáljátok a zsidókat?

Figyelt kérdés
Ha valamikor szóba kerül a zsidóság sokan elkezdenek hőbörögni, mocskoszsidózni stb. Miért? Mert, hogy a cigányokat sokan nem szeretik azt megértem? A zsidókat miért utáljátok? Vagy én nem járok elég nyitott szemmel?
2013. márc. 2. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
én nem utálom őket, ők utálnak engem mert magyar vagyok :'(
2013. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekem semmi bajom a zsidókkal, szerintem aki ilyeneket beszél, az nem ismeri a történelmet vagy csak beáll a birkák közé bégetni.
2013. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
miért mondanám el? úgyis az lesz a vége, hogy nincs igazam és rasszista, neonáci, és antiszemita vagyok
2013. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
na tessék le is szavaztak, erről beszéltem, bár minek is pazarlom itt az időmet, nem is vagyok már kamasz.
2013. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Igen, biztosan a zsidók szavaztak le téged.
2013. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Mert divat lett utálni őket...

Sajnos.

2013. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Kamasz már nem vagyok de válaszolok.


Nem minden zsidót utálunk.


Mi csak a cionistákat utáljuk és azokat a zsidókat akik a zsidó szupremácizmusban hisznek és szerintük minden nem zsidó goj meg alsóbbrendű.

2013. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Mert a kamaszok mindenen és mindenkin utálkoznak.
2013. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok már tini, lehet sok mindent nem tudsz Kérdező. Főnököm kénytelen velük üzletelni, lenézik nő léte miatt és mivel ők az egyedüli felvásárlók itthon kényük kedvük szerint vásárolnak fel azt az árút.

Szépen apránként felvásárolják Magyarországot is, ők irányítják a háttérben a bábkormányunkat, úgy, hogy nekik jó legyen, nekünk meg értelemszerűen rossz, tönkre akarják tenni a magyar gazdaságot(úgy tűnik sikerrel)... Nincs okunk utálni ezért azokat az embereket, akik nyomorba akarnak minket dönteni? És ezt úgy írom, hogy van bennem zsidóvér is.

2013. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
"Igen, biztosan a zsidók szavaztak le téged." egy szóval sem mondtam, hogy zsidók szavaztak le
2013. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!