Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik évfolyam társam szkálják...

Egyik évfolyam társam szkálják néha meg is verik?

Figyelt kérdés
eddig nem is figyeltem azt hittem csak idegesíteni akarják de járok kosárlabda edzésre és akit piszkálnak is jár és beszélgettünk eről és elég kis termetű gyerek mondhatom már a barátom szóval amikor látom hogy szünetbe lökdösik már ott tartok hogy oda megyek és meg védem de akkor meg lehet hogy amiatt piszkálnák hogy meg kellet védeni kb 140cm magas lehet és van hogy 3-an verték meg én ha akarnám meg tudnám védeni szerintetek mi legyen?

2013. márc. 1. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
min gondolkodsz? védd meg ... akkor is azt kellene, ha nem a haverod, de tudod, hogy meg tudod védeni
2013. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindig gyűlöltem, ha a gyengét bántották ... az is elég volt sokszor, ha azt mondtam, ha gondod van próbáld rajtam levezetni, aztán majd meglátjuk legközelebb kibe kötsz bele
2013. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pont azon mert ha meg védeném és nem tudom mindig megvédeni
2013. márc. 1. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még akkor is megvédeném egy barátomat egy verekedésben, ha tudom, hogy jól összevernek engem is.

Ezen nem kell gondolkodni, hanem cselekedni kell.


Gondold magad az ő helyébe! Téged vernek, a barátod meg csak néz, és nem csinál semmit. Te ehhez mit szólnál?

2013. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, és a neten nagyon sok önvédelmes videót találsz.


Verekedni amúgy úgy kéne megtanulni, hogy ha próbálkozol! Néhány ismerőssel beszéld meg, hogy összejöttök egy délután (rendszeresen) és ütitek egymást. Csak úgy poénból. Így megszokjátok a fájdalmat is, meg még fejlődik az önvédelmed is. De azért csak óvatosan.


Verekedés közben mindig védd a fejed a kezeddel, de csak annyira, hogy kiláss a kezeid közt. Feszítsd be a hasad is, mert ha oda kapsz egy ütést, attól megbénulsz néhány percre. Kicsit hajlítsd be a térded, ami azért is jó, mert ha térbe rúg, nem törik ki a lábad, és mert gyorsabban el tudsz ugrani oldalra, vagy hátra ha szükséges.

2013. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én mármint tudok verekedni de elég rég vereekdtem szóval lehet veszek valami zsákot vagy valahol össze övök barátokkal egyébként akik bántjákazokkal elbirnák egyedül mind a 3-al eivel igazábol ők ezek a rugdosos fajtákszóval akármikor lesz iylen meg védem
2013. márc. 1. 19:27
 7/7 A kérdező kommentje:
meg szoktam ithon ütáseket gyakorolni bár ez tudom nem olyan mint amikor valaki ép elötted áll vagy valami
2013. márc. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!