Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek az agresszív...

Mit tegyek az agresszív évfolyam-társammal?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam , aki roma származású , mindenkivel kötegszik ,mindenkit csesztet , beszólogat , a tanárok nem tesznek semmit . Már teljesen elege van belőle mindenkinek , de nem tudok mit tenni vele . Megverni nem akarom , meg tudnám ,de nem akarom hogy másnap csoportosan jöjjenek . VÉLEMÉNYEK ?
2009. máj. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megverni meg tudnád és egy ilyen kérdést meg tudsz fogalmazni, akkor nem értem, hogy-hogy nem tudod értelmesen lerázni? A kérdés alapján értelmileg-fizikailag felette állsz. Használd ki ezt a pozíciót és tekintsd a fickót egy senkinek! Kész!
2009. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább az eszeddel próbáld meg leállítani, mert valószínű, hogy ő annak igencsak híján van...
2009. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kerüld el vagy járjatok csoportokban...
2009. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság , hogy nála az ép beszéd nem jut el az agyáig . Rólam már leszállt , de a haverjaimat bántja , és nem tudom hogy ezt meddig tufom tűrni.
2009. máj. 16. 21:07
 5/6 anonim válasza:
85%
teljesen megértelek, utálom az efféle "embereket".. sajnos nem tudsz semmit tenni, ha a tanáraid sem mernek. Sajnos ez van, a mai világban a cigány dirigál. Mi magyarok meg nem merünk tenni ellenük semmit, különben lehet, másnap felégetik a házad.
2009. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt egy ilyen évf.társam, persze, nem járta végig az egyetemet, de nagyon paraszt volt, már nekünk, többieknek égett az arcunk a beszólogatásai miatt. Örökké azzal kérkedett, hogy roma, meg hogy ő "ingyen" járhat suliba. Ráadásul állandóan kunyerálta azokat a jegyzeteket, anyagokat, amiket mások készítettek, mert ő bent sem volt előadáson. De mondom, kb. ötödik félévben kimaradt, hátha nektek is szerencsétek lesz. Konfrontálódni nem érdemes szerintem vele, úgyis azt fogja mondani rá, hogy azért utálod, mert roma, holott - gondolom - nem.
2009. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!