Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az isten ez a Harlem Shake...

Mi az isten ez a Harlem Shake őrület?

Figyelt kérdés
Egyre többet látom. Egy ilyen b@romságon napi 1-2 millió nézettség van. Ez lesz az új divat, Gangnam Style meg meghalt? Nem értem :D

2013. febr. 17. 13:38
1 2
 11/17 anonim válasza:

ennél még a gangnam style is jobb.... am én is kíváncsi vagyok, hogy mi az eredeti!

egyébként az a lényege, hogy egy hülye elkezdi ezt a táncot, a többi meg folytatja. írd be a youtubeba, hogy do the harlem shake, várj 4 mp-et... :DD lehet, hogy ismered, akkor bocsi!

2013. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2013. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 munduszka válasza:

Azért ez jobb mint a Gangnam Style! Itt mindig felfedezhetsz valami újdonságot amin aztán röhöghetsz :D

Például egyik kedvencem a leendő Nobel-díjsaink "ütve-fúrós" változatban:


http://www.youtube.com/watch?v=ttlCh4_AbLo

2013. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ez egy elviselhetetlen f*s ennyi.
2013. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Kini :)) ***** válasza:
Szerintem egy nagyon nagy hülyeség. Normál tánclépései sincsenek, csak az a lényeg, hogy az ember rázza magát, mint egy idegbeteg xD De azért persze vicces :D
2013. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

ez az első harlem shake az eredeti :D


http://www.youtube.com/watch?v=8vJiSSAMNWw

2013. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát az elég ratyi. :D
2013. máj. 19. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!