Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a hozzááll...

Mit gondoltok erről a hozzáállás-ról? Bőv lent

Figyelt kérdés

Alkalmi munkám van már 1hónapja, az átlag fizetésem 15napra 65ezer ft-ra jön ki, itthon nem kell letennem belőle semennyit mert nincs rá szükség, viszont ma Apu-val kicsit szóváltásba kerültünk, Ő azt mondja rakjam félre az egész pénzt, és csak akkor vegyek belőle le ha ruhát vagy mondjuk mást akarok venni

Én szeretném meg csinálni nyáron a jogosítványt addigra összejön egy szép összeg, erre lekezelően hozzám vágta hogy nem kell az nekem még, először lakásom legyen, és itt jön az Ő "elképzelése" hogyha félreteszek 10ezret minden hónapban, akkor kamatozik majd és könnyebb lesz lakáshoz jutni

Erre nem mondtam neki semmit, mert egy jófajta panellakás itt a városunkban 6millió forinttól kezdődik, és Anyu is megmondta nem ez a 10ezer ft-os "félretétel" fog engem lakáshoz juttatni, sőt 20 évesen úgy gondolom korai ilyeneken gondolkodni, most azért ne legyen semmi életem meg vágyam, hogy inkább a lakás-ra tegyek félre?

20/F

Ti hogy vagytok ezzel?


2013. febr. 9. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem is jobb ötlet a jogsi elsökörben, a lakás még ráér vagy lesz valahogy. Az egy dolog ha tudsz venni egy lakást hitelre azt utána fenn is kell tartani, erre alaklami munkából nem nagyon menne. Jogsi vsizont kijön ebböl és az is kell majd egyszer. magyarázd el neki hogy Te most ezt szeretnéd stb biztos meg fogja érteni.
2013. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ha a szüleiddel élsz, minden hónapban legalább 30ezret félre kellene tenned abból, amit keresel.

Gondolj a jövődre, ember!

Legyen tartakékod, sohasem tudhatod, mikor szorulsz majd rá. Elbulizni-elszórakozni havi 65-öt nagy felelőtlenség!

2013. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!