Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, h...

Mi a véleményetek arról, h egy ilyen gyilkos jó magaviselet esetén másfél évet ül mindössze ül le?

Figyelt kérdés

[link]

csak szerintem felháborító?


2013. febr. 7. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csodálkoztam rajta, bár valószínűnek tartom, hogy nem megölni akarta, és nem gondolt bele, hogy mi lesz a következmény. Tehát itt inkább arról van szó, hogy rosszul mérte fel a helyzetet, nem gondolt bele a tette következményébe, de ez azért nem egy előre kitervelt gyilkosság volt. Ettől függetlenül én is enyhének érzem ezt a büntetést.
2013. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kicsit talán korai a másfél év, de a jó magaviselet nem kajálást jelent... Most fejeztem be Stohl börtönbeszámolóját, és nem olyan vidám dolog a bentlét. "Elég egy fegyelmi lap, és ugrik a kedvezmény, és a fegyelmiket nem nehéz beszerezni. Elég, ha valakinél tiltott tárgy van (SIM-kártya tárolására alkalmas dobozka is elég), vagy hosszabb borostája van(!). Ajánlom elolvasni a könyvet, majd más szemmel fogjátok nézni a dolgokat. Ezzel nem a bűnözőket akarom védeni természetesen, főleg nem a gyilkosokat."


Hahaha: Tele van a sajtó kemény bűnözőkkel, akik kedvezménnel szabadultak, sőt még a harmadolásnál is nagyobb kedvezménnyek kerültek feltételes szabadságra. Na szóval nem minden börtönben gondoskodnak arról a smasszerek, hogy egy kemény bűnöző ne kaphasson kedvezményt.

2014. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!