Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, h...

Mi a véleményetek arról, h egy ilyen gyilkos jó magaviselet esetén másfél évet ül mindössze ül le?

Figyelt kérdés

[link]

csak szerintem felháborító?


2013. febr. 7. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
agyonlőni az összeset!
2013. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, felhaborito, bar nyilvan nem gondolt bele, hogy meghalhat....

OFF Csaladtagod valamelyik? Mert ha nem, rossz a kategoria.

2013. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne csodáld, már minden diliház, börtön dugig van, újat nem építenek a régit nehéz felújítani, jelentkező meg mindennap van vagy 30-100. Mindenkit engednek akik talán nem mészárolnak le tömegeket mert kell a hely.

De hogy ez hogy jutott át a szitán nem tudom, de idegesítő.

2013. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen van. Én egyébként a 3 évet is kevsének tartom .. bár tény,hogy nem vehető egy kalap alá egy tömeggyilkossal vagy egy nekrofillal,de azért ez a 3 év elég karcsú !Hát még a másfél. "jó magaviselet?" mikor a seggében is börtönőrök vannak nem ölt meg senkit,vagy ez alatt mit kell érteni,szépen megette a börtönkosztot minden nap ? nevetséges.
2013. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a másik amit nem értek, h ilyen ostoba emberek, akik nem gondolnak bele h mit csinálnak, h végezhetnek doktorit?
2013. febr. 7. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem is gyilkosságért, hanem emberölésért ítélték el. Ne keverjük a kettőt.
2013. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit talán korai a másfél év, de a jó magaviselet nem kajálást jelent... Most fejeztem be Stohl börtönbeszámolóját, és nem olyan vidám dolog a bentlét. Elég egy fegyelmi lap, és ugrik a kedvezmény, és a fegyelmiket nem nehéz beszerezni. Elég, ha valakinél tiltott tárgy van (SIM-kártya tárolására alkalmas dobozka is elég), vagy hosszabb borostája van(!). Ajánlom elolvasni a könyvet, majd más szemmel fogjátok nézni a dolgokat. Ezzel nem a bűnözőket akarom védeni természetesen, főleg nem a gyilkosokat.
2013. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez az a könyv, amit be akarnak perelni, mert valótlan és túlzó dolgokat állít?
2013. febr. 7. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon 30 000 ember van börtönben, egy rab havi ellátása 200 000 ft az adófizetők pénzéből.. Akárhogy is, nagyon nem jó ez így. A halálbüntetés nem volt egy rossz dolog. Én is tudok jó példákat arra, hogy gyilkosságért(nem emberölésért) 5, 10 évet kaptak egy jópáran, jó magaviselettel pár év és kint vannak, ez minden, csak nem visszatartó erő. Ahogy egy jópáran vannak olyanok is, akiket kiengedtek és egy hónap múlva már újra bent voltak gyilkosságért..
2013. febr. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Azért azt se felejtsük el, hogy egy részeg egyetemista esett le a korlátról, amikor át akart rajta mászni. Itt azért erősen figyelembe kell venni az áldozat felelőtlen magaratását is és arról szó sem volt, hogy lefeszegette a kezét!
2013. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!