Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vállalnál béranyaságot, ha az...

Vállalnál béranyaságot, ha az múlik rajta, h ne kerülj az utcára? Még nem szültem, de ezen gondolkodom.

Figyelt kérdés

30 felett vagyok. nincs barátom sem aki normális évek óta és lakásra sem tudok gyűjteni, hitelt meg végképp nem tudnék törleszteni.

ezzel minden megoldódna.


2013. jan. 24. 09:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
58%
Halistennek ma Magyarországon ez bűncselekmény.
2013. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Semmi pénzért nem tudnám a 9 hónapig a szívem alatt hordott magzatot másnak adni. A lakhatást máshogy is meg lehet oldani. Csak azért tudom elképzelni, hogy ezen gondolkozz, mert még nincs gyereked. Ha lenne, akkor nem adnád oda senkinek csak a pénz miatt, az biztos.
2013. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Hát ez Magyarországon nem lehetséges...
2013. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem is lenne lehetséges. Ehhez mar öreg vagy - az ajánlott kor 25-28 max- illetve mg nem szültel.
2013. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

mondjuk nem is itthon lenne...


amúgy meg kb így nézek ki

nem számítok "öregnek"

[link]

2013. jan. 24. 09:47
 6/38 A kérdező kommentje:
akkor 5 éven belül hogyan szerezzek milliókat, ha havi 10.000-t is van, hogy nem tudok eltenni. és 5 évig van lakhatásom. utána albérletet sem tudnék fizetni!
2013. jan. 24. 09:49
 7/38 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, saját gyereket se akarok, nem szeretnék kilenc hónapig terhes lenni, meg szülni... :s

De utcára sem szeretnék persze kerülni...


Nagyon nehéz, most azt mondom, hogy nem, de ki tudja, egy elkeseredett helyzetben is így gondolnám-e, ha éhes lennék, fáznék. Remélem, sosem kerülök ilyen helyzetbe, és remélem, hogy a te kérdésed is csak elméleti!! :(

2013. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
5 év alatt találhatsz jobb állást is!
2013. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Drága, nem a kinézeted számít, hanem a valodi korod. Mellesleg mit csinálsz, ha a pár meggondolja magát? Bepereled őket?
2013. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

az eddigi 5 éves is eltelt úgy, hogy még mindig nincs még önerőre sem pénz. ezért ijedtem meg, de nagyon, mert most a köv. 5 év után nincs több esélyem


amúgy meg nem érdekel a korom, amikor most várja tőlem a motivációs levelem, úgy hogy tisztában van a korommal!

2013. jan. 24. 10:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!