Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem furák a...

Szerintetek nem furák a hosszú hajú fiúk/ férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hangoztatják, hogy a metál zene az örök, és csak az létezik, már túlzásnak érzem. És a kinézetük is olyan "gyerekes", nem tudom jobban megfogalmazni. Jobban ápolják magukat mint némelyik lány vagy nő, és hogy hosszú hajuk van, ezáltal elveszlik a férfiasságuk. Nem tudom, hogy lehet egy ilyen sráccal együtt lenni. Lehet nekem fura.

De annyira komolytalannak tűnik számomra egy ilyen férfi.

Csak én vélekedek így?

24L


2013. jan. 22. 11:43
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
Én szerintem inkább különlegesek,nállam elvárás, hogy egy fiúnak hosszú haja legyen (min vállig érő) ezért engem is furának tartanak emiatt, csak mert eltér a megszokottól attól nem még nem rossz! Igenis nagyon jól nézhet ki egy fiúnak a hosszú haj, de ez ízlés kultúra, érdeklődés kérdése egyszóval személye válogatja ki mit gondol erről.
2014. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Kérdező azóta változott a véleményed? vagy mi a helyzet?

Egyébként az én férjemnek is hosszú haja van, pont tegnap voltunk egy koncerten, és egy lány kikezdett vele, mert tetszett neki.

Számomra meg sokkal visszataszítóbb egy olyan "férfi", aki mindenét borotválja csupán divatból. Egy sportoló természetesen más, vagy egy olyan fickó, mint akit nem rég láttam a kondiban, akinek ha két számmal nagyobbat venne, akkor is kicsi lenne rá a trikó. Szánalom.

Tegnap a koncert után volt dj, táncoltunk, erre egy kis gyíkarc elkezdett táncolni, lehetett vagy 40 kg, aurélió haj, besz.rós gatya zakóval, hát mit ne mondjak, igazi férfi.... persze rövid hajjal.

2014. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 .Ervin. válasza:

www.metalinsider.net/site/wp-content/uploads/2013/05/lambesis.jpg

*.*

2014. szept. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:

Elveszik a férfiasságuk?

[link]

Biztos?

[link]


Annyit még hozzáfűznék, hogy inkább a te hozzáállásod gyerekes... Biztos vannak ilyen megszállott, éretlen pasik is, de ez nem köthető a haj hosszúságához. Miért általánosítasz? A nagybátyám hosszú hajú rocker, és az egyik legjobb ember akit ismerek. Plusz van még jó néhány hosszú hajú, férfi ismerősöm, akik szintén intelligens, szeretetreméltó, felelősségteljes emberek. Attól, hogy hosszú hajuk van és imádják a rockzenét, még nem komolytalanok...

2014. nov. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
nekem is hosszú hajam van és képzels nemterjesztem arock az örök igét :D ha nem ápolt az a baj ha ápolt aza baj döntsétek már el vagy mégjobb ! ne a külső alapján szeressetek bárkit is persze nem mondom fontos a külső de lehet hogy ha összejönnél egy kopasz sráccal akkor nem biztos hogy olyan jól éreznéd vala magadat mint ha egy hosszú hajú sráccal , a zene ízlés nagyban összefügg a viselkedéssel általábana rockerek vagy gothok sokkal megértőbek a lányokkal szemben és nem részesítik őket szaud arábiai bánásmódban viszont lehet hogy egy ilyen kopasz (és nem skinhead) rappzenét hallgató vagy éppen RTM stílusú emberkének nem is lennél rendes csaja csak egy szex gép közben meg 50 másik csajjal csiálná a hátad mögött szóval ez van ha külső alapján ítélkezel persz emindig vannak kivételek és rövidhajú rockerek is vannak c: de persze ez csak az én véleményem 16/F
2015. márc. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Szerintem "igaza van" a kérdezőnek!!! Mutatom az igazi FÉRFIT:

[link]

2015. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik, ha hosszú a haja vagy vállig érő :)

Nem olyan, mint a többi, egyedi.

2015. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Tyűű, nem olvastam végig az összes választ (mert azért már nem is friss ez a kérdés), de én IMÁDOM a hosszú hajú fiúkat! :D #22-es, nos úgyse nézed ezt a választ már, de ÉN A HAIR miatt, pontosabban a SZŐKE SRÁC miatt kötöttem ki ennél a kérdésnél, hahah xD Olyan tökéletes
2017. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!