Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem furák a...

Szerintetek nem furák a hosszú hajú fiúk/ férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hangoztatják, hogy a metál zene az örök, és csak az létezik, már túlzásnak érzem. És a kinézetük is olyan "gyerekes", nem tudom jobban megfogalmazni. Jobban ápolják magukat mint némelyik lány vagy nő, és hogy hosszú hajuk van, ezáltal elveszlik a férfiasságuk. Nem tudom, hogy lehet egy ilyen sráccal együtt lenni. Lehet nekem fura.

De annyira komolytalannak tűnik számomra egy ilyen férfi.

Csak én vélekedek így?

24L


2013. jan. 22. 11:43
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:

Furának nem fura, csak nekem nem jön be. Csöppet sem látom férfiasnak.


Az ilyen derékig érő hajat meg kifejezetten rondának látom. A legtöbb esetben ápolatlan, töredezett, seszínű. Mikor hajpántot is tesznek bele, az meg inkább komikusnak tűnik a számomra.

2013. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
92%

nekem teljesen mind1, h egy pasinak milyen haja van (lehet akár kopasz is), ha jól áll neki, és tudja viselni. tehát ha ránézek, ne azt lássam, h csak a divat miatt néz ki úgy ahogy, hanem mert belső indíttatásból jön neki.


egy halom hosszúhajú pasit ismerek, akik igenis férfiasak. mondjuk hozzáteszem, én vonzódom a babaarcú pasikhoz. pl a Hairből a szőke hosszúhajú srác nagyon bejött anno :)

2013. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
89%

Ne viccelj már, hol férfiak még ezek akiket linkeltél, ne a tinik közt keresgélj.


Ők nem férfiak?:


[link]


[link]


[link]


és még sokan mások....

2013. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
47%
Jó hát Brad Pittnek az is jól állna, ha egy zsákot húzna a fejére. :)
2013. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem ennek a kérdésnek a logikáját. Neked nem tetszenek,oké. Na de az ember annyira tisztában van a társadalmi ízléssel, hogy rájöjjön másnak meg még bejöhetnek a hosszú hajú férfiak,mert ugye a szépség terén eléggé mások az igények. Másrészt meg ha a nők egy részének nem tetszenének ,akkor elég kevés lenne belőlük. Mindent egybevetve számolni kell azzal, hogy lesz olyan válasz,ahol egyetértenek veled és olyan is ahol nem. Az arányok lényegtelenek,mert ez nem reprezentetív. Szóval semmi értelmét és hasznát nem látom az egésznek,mert forgatókönyvszerűen jönnek a helyeslő meg a nem helyeslő válaszok.
2013. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim válasza:
77%
33 éves hosszú hajú (göndöd, vállam alá ér valamivel) pasi vagyok. Nem szeretem a metált. Szeretem a tisztaságot és a higiéniát de nem ápolom magam jobban mint más. A komolyságról csak annyit, hogy felelősségteljes állásom van, 70 embert irányítok. ( Hosszú haj rövid ész?) Egy 4 hónapos baba büszke apukájának mondhatom magam. Az, hogy férfias vagyok-e vagy sem, ízlés kérdése ahogy sok minden más is. Az élettársamnak így tetszik. Kis is zsigerelne ha levágatnám a séróm... :)
2013. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
78%
A férjem 33 éves hosszú hajú szakállas, tényleg úgy néz ki, mint Jézus :D Már ne is haragudj, de nekem meg azok a férfiak nem jönnek be, akik a karjukat nem tudják behajlítani, mert annyira fel vannak fújva. Tisztelet a kivételnek. Mégsem mondom rá, hogy nem férfias. Igenis, minden pasiban van férfiasság, van akinek ez tetszik, másnak meg a rövid haj. Számomra sokkal komolytalanabb az a pasi, aki még 25-30 évesen is felhajtott nyakú/gallérú rózsaszín pólóban és kiálló nyelvű cipőben flangál az utcán.
2013. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Vagy esetleg ő...hmmm...

A hosszú hajú férfiak(és itt nem a tacskókra gondolok) igenis dögösek és ha még rockerek is az pláne jó.Sokat mozgok rockerek között,a páromat is így ismertem meg.Ha otthon vagyunk kettesben még azt is megengedi,hogy befonjam a haját:)

A legtöbbjük nagyon rendes ember.

A rockzene pedig tényleg örök:)

Apám elmúlt 47 és még most is csak azt hallgat.6 éves koromra már kívülről fújtam a Pokolgép és a P.Mobil összes dalszövegét.Azzal pedig nincs semmi baj ha egy férfi ápolja magát.Én személy szerint jobban szeretek egy illatos férfihoz bújni,mint olyan mellé aki bűzlik mint a disznóól.

Lehet,hogy neked nem tetszik,de attól még másnak igen.Ismerek olyan 20 éves rocker fiút,aki ezerszer komolyabb a kortársainál.Vannak kivételek ugye.26/N

2013. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
15%
Ja,és a maik "férfiak" többségére még a szememet sem vetem,némelyik tényleg úgy néz ki mint egy nő a zselézett hajukkal meg a kiszedett szemöldökükkel.Ez abszolút nem férfias,inkább nevetséges,akkor van főleg röhöghetnékem ha valamelyiket rózsaszínben látom.
2013. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Na ha ő nem férfias, akkor milyen? Lányos lenne?!

2013. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!