Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem furák a...

Szerintetek nem furák a hosszú hajú fiúk/ férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hangoztatják, hogy a metál zene az örök, és csak az létezik, már túlzásnak érzem. És a kinézetük is olyan "gyerekes", nem tudom jobban megfogalmazni. Jobban ápolják magukat mint némelyik lány vagy nő, és hogy hosszú hajuk van, ezáltal elveszlik a férfiasságuk. Nem tudom, hogy lehet egy ilyen sráccal együtt lenni. Lehet nekem fura.

De annyira komolytalannak tűnik számomra egy ilyen férfi.

Csak én vélekedek így?

24L


2013. jan. 22. 11:43
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
11:53 nem kötelező válaszolni egy kérdésre sem... :)
2013. jan. 22. 11:55
 12/48 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem furák,sőt,én ismertem olyan srácot,akinek nagyon jól állt és nagyon vonzónak találtam így. Emberfüggő,van,akinek nagyon jól áll a hosszú haj,van,akinek kevésbé.Úgy,ahogy lányoknál a rövid haj,van,akinek előnyös,van,akinek nem.
2013. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
80%

Mindig is bejöttek a hosszú hajú pasik, de csak az ápoltak. Aki nem mossa a haját, vagy nem fésüli, az ne növessze meg, mert kiábrándító. Amúgy szerintem abszolút nem a haj mérete mutatja meg, hogy férfias-e. Aki férfias az hosszú hajjal is az, aki nem az rövid hajjal sem.

Rá kevesen mondanák, hogy nem férfias:

[link]

Bár nekem inkább az átlagos srácok tetszenek hosszú hajjal:)

2013. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
13%
Ne is mondd, én is ezen háborgok mindig, hogy miért növeszti meg egy pasi a haját?! Borzasztó, én sose tudnék hosszú hajú pasival kezdeni, taszítanak. Pl a Voice-ban is van kettő is, az egyiknek szép arca lenne, de a hosszú haja teljesen elrontja az összképet. Pláne az, ahogy igazgatja, dobálja, hátrafogja, hátamon végigfut a hideg, brr.
2013. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
86%

Nekem régen nagyon bejöttek a hosszú hajú férfiak. Egészen kb. 24-25 éves koromig. Kis éretlen voltam, de rövid hajú fiúval nem is kezdtem volna. :D Elég vicces így utólag.


Aztán 24 évesen volt egy rossz kapcsolatom egy megszállott metálossal. Én is sokat hallgattam akkoriban, de ezt a pasit már túlzásnak éreztem, akkora kultuszt űzött a metálosságából.


Azóta már nem kritérium a hosszú haj. (Bár ha valakinek jól áll, azzal sincs bajom.)


Szóval furának éppen nem találom, csak akkor zavar, ha egy harmincas férfi a hosszú hajhoz mindenféle ideológiákat gyárt, feltűnően hangoztatja a szubkultúrához való tartozását. Lehet metált hallgatni, koncertre járni, zenélni ennyi idősen is, de nem ilyen tizenéves gondolkodással.


28/N

2013. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés rossz kategóriában van
2013. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
75%

Most komolyan ez a legnagyobb gondod?

Ha nem tetszik egy ilyen fiú, ne járj vele.

Pláne ne linkelgess senkit, mert beperelhet amiért itt ócsárlod.


Az én párom hosszúhajú, szakállas, nála férfiasabbat nem látni.

Nekem meg a mindenhol csupasz, rózsaszín pólóban, ingben villogó csigák nem tetszenek.

Még nem jutott eszembe kiírni hogy az nem férfias.

2013. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

Nekem van egy hosszú hajú tesóm, ő egyáltalán nem néz ki csajosan, bár elég piperkőc.


De sokkal szexibb egy olyan pasi, mint Dave Draiman (Disturbed). Ilyet választottam magamnak is :).

2013. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

Amióta az eszemet tudom az ideáljaim között szerepelnek a hosszú hajú pasik igaz inkább csak a vállig érők jönnek be de sok olyan pasit láttam akiknek nagyon jól állt. Helyesek voltak mind. Nekem tetszenek:) persze csak ha ápolt.

Egyén válogatja, neked nem kérdező, de nekem nagyon bejönnek az ilyen pasik:D

2013. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
68%
Imádom a hosszú hajú pasikat :))) nem baj hogy neked nem tetszik,több marad nekem:P
2013. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!