Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság divat lett a homoszex...

Manapság divat lett a homoszexualitás! Divat lesz a rasszizmus is?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 01:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
ja és közben persze fel vannak háborodva, hogy nincs szólásszabadság. lol!
2009. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
na tessék, mondtam.:D:D
2009. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

A rasszizmus meg a homoszexulaitás nemtom nálad hogy tartoznak egy lapra.

A homoszexulaitás nem divat, csak egyre többen merik nyiltan felvállalni.

Rasszizmus meg mindig is volt, csak mostmár ez is mehet nyiltan, mert vannak alakulatok meg civil tömörülések, ahol ez elfogadott.

A homoszexuálisok nem zavarnak, de a rasszisták igen erőteljesen.

2009. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Azért azzal, hogy a rasszizmus most lett"divat" erősen vitatkoznék. Az utóbbi mondjuk 100 évben szűnt csak meg nagyjából a rasszizmus, előtte nyílt rasszizmus volt.


Egyébként a rasszistákat sem értem.

Volt egy srác. Megismertem. Nagyon kedvesnek, jófejnek, szimpatikusnak találtam, talán bele is szerettem volna, ha... nem zsidózott volna. Divatból vagy sem, de utálta a zsidókat, Hitlerről beszélt, olyan zenéket hallgatott.

Ő belémszeretett. Én nem mondtam semmit. Elteltek hónapok, és láttam rajta, hogy őszintén szeret.

Aztán elmondtam neki, hogy zsidó vagyok. Nem volt feltűnő, hiszen én végső soron nem hiszek még istenben sem, de a szüleim zsidók, és ha akartam, ha nem, én is az lettem.

Persze, amikor elmondtam hebegett-habogottm, hogy ő nem utálja a zsidókat, meg hogy szeret engem. Akkor most hogy is van? Lehet, hogy a többi zsidót is szeretné, csak nem ismeri őket?

Azt mondta, én voltam élete legnagyobb szerelme. És ha modnjuk a homlokomra lett volna írva, akkor a közelembe se jött volna, csak mert zsidó vagyok? Vagy undorodott volna tőlem, ahelyett, hogy szeretne?

A rasszizmus ugyanez, csak mondjuk ott látszik, hogy valaki, fehér, fekete vagy sárga, és nem lehet "eltitkolni".

Én bevallanám, hogy zsidó vagyok, csakhogy mégse, mert istenbe nem hiszek, a vallásom nem tartom. De igen, ha úgy vesszük, az őseim zsidók, és zsidó lettem én is. Csak nem értem sem az antiszemitákat, sem a rasszistákat...

2009. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyik se divat. Tény, hogy a homoszexet most nem büntetik, mint '89 előtt, de most sincs több vagy kevesebb b-zi, mint akkor. A rasszizmus sem divat, csak aktuálpolitikai okokból sokat beszélnek róla. Bár szerintem a 90-es évek elejéhez képest keveset, mert pl. akkor voltak kínaiakat és arabokat (mindkettőből sok volt itt) verő skinheadbandák, tehát volt igazi rasszizmus. Most nem igazán van.
2009. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
4%
Sajnos az nem. Pedig hasznosabb lenne.
2009. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%

Ezek egyike sem divat kérdés. Mindig is léteztek, csak most a média illetve a média szabadsága miatt nagyobb nyilvánosságot kaptak.

A kettő egyébként nem ugyanaz. A homoszexualitás egy vele született genetikai, hormonális és lelki okok miatt kialakuló állapot. Míg a rasszizmus kizárólag az emberi gonoszságból ered.

2010. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is volt egy pasim akibe beleszerettem, csak később fokozatosan derült ki, hogy rasszista. Szerinte a holokausztot csak kitalálták, náci zászlókat gyűjtött, rasszista zenét hallgatott. Nagyon ijesztő volt. Próbáltam vele beszélni erről, de teljesen eredménytelen volt.

Nem tartott sokáig a kapcsolatunk.

Most nagy jobbik párti és az agresszív Fradi drukkerek egyike.

2010. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

A rasszizmus,a buta,egyszerű,magatehetetlen,mindenért másokat okoló emberek körében érték és divat.

Értelmes ember az ilyen embereket lenézi,mert buták,mint a Föld.

Még mindig a heterószex a divat.Az utcán a heterók mutogatják,hogy ők mekkora heterók.Szerintem te nem vagy tisztában egyes fogalmak jelentésével.

2014. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!