Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem unalmas az...

Szerintetek nem unalmas az iskolai élet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy én vagyok csak így ezzel, vagy más is... Jó, tudom, hogy az iskola a tanulásról szól, figyelek is órán, sőt, egyike vagyok azon kevés embernek, aki fegyelmezetten viselkedik. Na de tök jó lenne, ha olyan lenne a suli, mint a filmekben, szünetekben aktív társasági élet, fiúzás egyebek. Meg itt klikkek sincsenek, a menzát mindendki utálja, a legeldugottabb sarokban van, a filmekben meg az a társasági élet színtere. Nálunk nincs olyan, hogy legmenőbb diákok, meg lúzerek, mindenki egyenlő... Nincs pletykálás, a fiúk nem foglalkoznak a lányokkal, nem csajoznak, csak a haverokkal vannak. Csak nekem hiányoznak ezek, hogy végre történjen valami? Programok is alig vannak a suliban, pedig szerintem feldobná a hangulatot. Én tök csalódott vagyok...

16/L


2013. jan. 13. 01:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
trollkodj az igazgatoval és máris jobb lessz
2013. jan. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Túl sok amerikai filmet nézel, ez a való élet.

Az egyetem ezerszer jobb

2013. jan. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Mi ez, bölcsi, hogy még menza is van? Tán még meg is kellene, hogy büfiztessék a kedves diákokat, hogy ne utálják annyira. :)
2013. jan. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Errefelé nem annyira. Sok unalmas nap van, amikor úgy érzem, mintha 30 éve dolgoznék ugyanott, és a haverom meg minden nap pont mellettem lenne... Semmiről se tudunk beszélni, csak ülünk, és kész. Ez megy minden szünetben, de sokszor van, hogy pörögnek a dolgok, szóval nem olyan unalmas a suli nekem. De a filmekben szerintem az úgy elég szar lenne... (Bocs, nem tudom már ilyen későn megfogalmazni, de érted...)
2013. jan. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem te sem élveznéd ha a népszerű csajszikákból álló klikk rád szállna csak mert a focicsapat kapitánya kétszer rád nézett.


A filmekben jól néz ki,de nem lehet valami örömteli a századik pletykát visszahallani ami rólad szól. Vagy bekerülni a gyíkok közé és céltáblává válni.


Ne nézz annyi amcsi filmet, a legtöbb amerikai köjök sem élvezi a sulit,csak ők pont amiatt amire te vágysz. Az se jó.


Egyébként válald el az osztály DÖK-ös képviselőjének feladatát és vess fel programötleteket.

2013. jan. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
*kölyök (hajnali 3 van,na)
2013. jan. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj, ezeket az élményeket bepótolhatod a majdani munkahelyeden, amennyiben egy kb. 5 főnél nagyobb cégnél helyezkedsz el. :)
2013. jan. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Hát mondjuk nálunk (bár lehet, hogy csak errefelé), nincsenek is fél-1 órás szünetek, főleg 5 percesek vannak, + egy 15 perces...Szóval a suliban nem is lehet nagyon társasági életet élni, esetleg ha lyukasóra van :)

Egyébként szerintem is nagggggyon unalmas, nekem kedden kezdődik a suli (szerencsére itt még szünet van), de már egy hete azon rágom magam, hogy rögtön kezdésre mennyi mindent kell tanulni, nehogy elfelejtsem, és véletlen kimaradjon majd; és ez így megy még 5 hónapig, kemény kettő, nagyon rövidke szünettel... Alig várom már a nyarat!

Nem tudom, olvastad e már ezt (neten) : "Hétvégén élek, hétköznap csak túlélek" ... hát én is kb így érzek


Nagyon-nagyon-nagyon lehúz az iskola, egyszerűen nincs kedvem semmihez, mikor suli van.


16L

2013. jan. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát én kifogtam anno egy olyan időszakot egy adott egyetemen(!), ami sajnos hasonlított az általad hőn áhított izgalomra.


Míg gimnáziumban az ostoba skin-headek, itt egy cuki lányokból álló klikk szált rám, fiúháremmel a sarkukban.

Volt rajtam 10 kiló felesleg és még ki tudja mi volt a hibám. Pokollá tették az életem az első pár hónapban, terjesztették rólam, hogy leszbikus vagyok, pedig évek óta volt barátom.

Aztán hirtelen ők lettek kiközösítve, és az albérletünkbe járt az egyikük füvezni és sírni, hogy senki sem szereti.


Nem tudom miért nem lehetett csak simán egymás mellett lenni, bulikban jól érezni magunkat, és nem klikkesedni.


Azóta is rossz érzés visszagondolni erre az egészre.

2013. jan. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Ja, de a kérdésre: a gimnáziumot én is untam. : >
2013. jan. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!