Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az "értelmiségiek" miért nem...

Az "értelmiségiek" miért nem szeretik a popzenét?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom egyes emberektől, h "óhh, mert a popzene az mekkora szar meg így-úgy, semmi mondanivalója nincs, mert a szöveg is tiszta gagyi meg bla bla bla".

Most szerintem elve ott kezdődik az igazán jó zene, hogy jó a dallama úgymond, szal belemászik az ember fülébe és nem szabadul onnan, az ember egész nap azt fütyüli, talán még el is kezd táncolni.

Aztán jön a szöveg, h na miről is beszél.

Szal ha nekem zene akkor már David Guetta, de sok egyéb popszám is jöhet.

Ezzel szemben jön a másik tábor, akik olyan zenéket hallgatnak, h zeneileg semmi alapja, de semmi, egy nagy nulla az egész.

Jó a szöveg elgondolkodtató talán, de akkor írjon verset, ez nem zene.

Legalábbis szerintem.



2013. jan. 3. 13:35
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Miért pont egy okádmányt hozol példának? "David Guetta" Igaz... pop, rap, ebből jó példát nem is lehetne írni... Nem kötekedésből írom, hanem azért, mert én így látom. Tehát nézz már meg egy Linkin Park: Bleed it out-ot, vagy egy Metallica: For whom the bell tolls-t... Van ritmusa (segítek, mert sok popimádó szereti h*lyének és siketnek tettetni magát: a dob adja a ritmust első sorban - de amúgy minden hangszer), én egész nap ilyeneket dúdolgatok. (Hab a tortán, hogy ahol igazi zene (rock/metál/stb.) szól, oda cigány sosem téved.) A pop mondanivalója tényleg semmi. :) Persze még mindig egy hangya"faroknyival" jobb, mint a rap, vagy a "blöhhh" mulatós... :D
2017. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!