Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Hamis (Fake) fültágítót...

A Hamis (Fake) fültágítót (Fake plug) hogyan kell berakni?

Figyelt kérdés

1, hogyan kell berakni ?

2, részletesen hogyan van ez ? ( addig tolodik össze a két vége amig a fülhöz nem ér ? )

Google-ba rákerestem de nem adott ki normális magyarázatot erről.

Kicsit hülye vagyok ebben a témában :) :)



#fültágító #Fake fültágító
2013. jan. 2. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
pfuuuuuj de utálom ezeket a "hamis" fültágeszeseket...amúgyis látni lehet rajta hogy hamis nem olyan mint egy igazi fültágesz úgyh ennyit erröl :)
2013. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

01-19 15:31 Először is ha valaki nem tudja mondjuk hogy állna neki az IGAZ FÜLTÁGÍTÓ , annak itt a Fake fültágító.

Mit kell ezen a FAKE PLUG-on annyira elfogadhatatlannak tartani , te jó ég...

2013. jan. 22. 18:30
 13/15 A kérdező kommentje:

# 14:29 , ha utálod őket utálod, most attól sztem nem fog bennük egy világ összeomlani mert TE meg MÉG MÁSOK , nem szeretitek azt ha valakinek nem igazi a fültágítója,

Valaki ezt szereti valaki azt .

2013. jan. 22. 18:33
 14/15 anonim ***** válasza:
hát gondolom rakd be mint egy fülbevalót O.o Amúgy szerintem csak simán szar a fake tágító. Én is rendesen szenvedtem az enyémmel ami igazi. Akkor tágítsd ki 10 mm-re onnan még vissza is megy ha meg nem mered akkor kamut se hordj. Ez a véleményem bocsi.
2013. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

# 19:32

Ez csak egy kérdés volt, nem akarok ilyet ezt NEM MONDTAM .

Nem tudtam hogy működik ez, tehát rákérdeztem , ENNYI !

Grat. a "szenvedésedért" a tágesszel ,

Elismerésem azoké akik, nem adják fel, mert hogy ez Türelemjáték is azért.

2013. jan. 23. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!