Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van még olyan...

Rajtam kívül van még olyan tini, akinek nincs igazi barátja, vagy lány vagy és csak fiúk azok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Eddig volt egy fiú és egy lány barátom.Lányt 10 éve ismerem,fiút 1,5 éve.Ők voltak a mindeneim,összevesztem fiúval és ellenem lettek,jelenleg utáljuk egymást,meg verni akar a csaj,miközben vele nem is vesztem össze(értelem a köbön)!Nekem van barátom lassan 5 hónapja,neki van egy unokatesója.Én a 2 fiúval annyira jól megvagyok,nekik olyan problémájuk van,hogy gazdagok,és mindenki irigy rájuk,nincsenek igazi barátai.Na,most én ez miatt vagyok megszólva,hogy lány barátaim nincsenek,és csak a sráccal vagyok.Sok lánnyal jóba vagyok,de bízni egyikben sem tudok,mindből előtör egy olyan fajta irigység ami nevetséges.Szüleim mindig leszólnak ez miatt,hogy nincs barátnőm..
2012. dec. 30. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
És igazából mit szeretnél tőlünk kérdezni?
2012. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok lány "haverom" van, de igaz barátnő egy sem. Én sem tudok senkiben megbízni, és inkább fiúkkal szeretek lógni. Persze sokat vagyok lányokkal is, ők megbíznak bennem, mindent elmesélnek, de én valahogy nem tudok megnyílni. 18L
2012. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 vagyok, tehát nem tini, de gondoltam válaszolok. 19 éves koromban összevesztünk a 2 legjobb barátnőmmel (kiderült, sosem voltak azok), azóta nincs barátnőm, de még igazán barátaim sincsenek. Már azt sem tudom hogy kell barátkozni. A srácokkal jól kijövök, de lányokhoz valamiért képtelen vagyok közeledni. Legtöbbjükkel nem is találunk közös témát. Ha próbálkozok, kilyukadunk ott, hogy hát igen én még tanulok és ez lesz belőlem (szintén pöttyet férfias), akkor annyi válasz érkezik "úúúristeeeen, az neeeem durvaaa?" ilyen fülsüketítő orgánumban és véget is ér a beszélgetésünk.

Egyszerűen évek óta nem találkoztam olyan lánnyal, akivel hasonlítanánk legalább egy kicsit egymásra és akivel megtudnánk érteni egymást. Vagy olyannal, aki nem irigy, esetleg akire én nem vagyok irigy.

Pl. a volt barátnőim sérelemként hozták fel 5 év barátság után, hogy jobban nézek ki náluk és ezért mindig én voltam a középpontban, amiből nekik elegük van. Én csak pislogtam, nem tudtam, hogy egy barátság arról szól, ki hogy néz ki...


Jelenleg a párom van az életemben és az ő haveri társasága, más nem nagyon. Így jártam!

2012. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat,már látom nem csak én vagyok igy..Kiváncsi volta,hogy van-e még rajtam kivül valaki,akinek hasonló problémája van.. :)
2012. dec. 30. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok 18 évesen. Mindig csodáltam a pasik közti kapcsolatokat, mármint nekik olyan barátságaik vannak, amelyek ált. őszinték. A csajok irigyek egymásra sokszor hiába legjobb barátnők. Már lemondtam az ilyen igazi barátságokról. Jóban vagyok mindenkivel, megtartom a tisztes távolságot, így a jobb. Valahogy a csajokkal úgy vagyok, hogy megismerem, aztán kiismerem..
2012. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.Sajnos nőként azt kell mondanom,hogy két nő között nincs igazi barátság,tisztelet a ritka kivételnek.Állandóan csak versenyeznek és nem kicsit alattomos módon.Nem tudom,ez a férfiaknál hogy van,de én azt vettem észre,hogy ők egymás között egyenesebbek,mint mi,nők.Barátaim nekem sincsenek,se fiú,se lány,csak ilyen alkalmi haverok vannak,akikkel néha elmegyünk ide-oda és mindezt havi pár alkalommal.Néha hiányzik,hogy legyenek barátaim,mert régen sok barátom volt,de ha belegondolok,mennyiszer alátettek nekem,akkor annyira azért mégsem hiányzik.
2012. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

sajnos a mai vilagban nagyon kevés az igaz barat.

nekem is volt hogy pénzemet lopta el a lany akit 5 évig baratnömnek hittem.nem lehet már bizni az emberekben.

2012. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, én is 16 éves vagyok. Még 2 éve összevesztem a "semmin" a legjobb gyerekkori barátnőmmel. Pontosabban, egyszer csak fogta magát és soha többet nem állt velem szóba, mert nem voltam neki elég népszerű. Azóta 1 barátnőm van, akivel suli után néha találkozunk,(nem egy iskolába járunk) több sajnos nincs, és már nem is reménykedek, hogy lesz. Sajnos azt kell hogy mondjam, nekem pasit találni sokkal egyszerűbb, mint barátnőt.
2012. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!