Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy lány kishíján megöl a...

Egy lány kishíján megöl a szemével. Igazi ellenségek vagyunk. Lányok, veletek volt már ilyen? Mi volt a rivalizálásotok kiváltó oka?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy csaj,aki kb. fél éve esküdt ellenségem :D

Nem is beszéltem még vele,ezért nem tudom,mi válthatta ki az e fajta viselkedést.

Az az alattomosan furkálódó fajta,szóval ha elmondom valakinek,a leggyakoribb reakció a " ne hülyülj már,tök aranyos a csaj".

Az egy dolog,hogy furán méreget és csúnyán néz rám,de alaptalan pletykákat terjeszt és megpróbál besározni mindenki előtt.

Igaz,hogy a volt pasija nagyon tetszik nekem,de a srác dobta,most új barátja van (ennek ellenére nyilvánvaló,hogy még nagyon is érdekli az exe).Lehet,hogy lássa rajtam,hogy bejön a volt fiúja?

De én egyáltalán nem is próbálok közeledni a fiú felé,nyilván úgysem lenne esélyem...(még ha a barátnőim szerint tetszek is neki,én kizártnak tartom)


Hogyan kell viselkedni ilyen "ellenséges" helyzeben? Jóformán nem is ismerem,nem akarok neki rosszat,még ha ő rosszat is akar nekem....

Egy-két tapasztalat jól jönne :)



Normális válaszokat légysives!


17/L



2012. dec. 28. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és egyszerűen kérdezd meg tőle, hogy miért szokott olyan dühösen nézni rád?
2012. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy néznék rá,ahogy ő rám. Aztán lehet észbe kap... Nekem is sok ilyen "ellenségem" volt a gimiben :D még az is lehet,hogy irigykedik a külsődre,vagy bármi. Az viszont,hogy hülyeségeket terjeszt nem fain. Odamennék hozzá és kérdőre vonnám,de azt hiszem nem a legszebb hangnemben.
2012. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen ember van az én sulimban is.Szerintem sokan utálnak másokat mindenféle ok nélkül. Lehet a negatív kisugárzás,féltékenység,irigység az ok.

Én ebben az évben új gimiben kezdtem és minden csoportomban volt legalább egy ilyen lány,akivel egymást csak úgy szurkáltuk szemmel,mert kölcsönös volt a szimpátia hiánya.Aztán az egyik lány mellé ültetett a tanár és nem mozdulhattam onnan azóta sem. Enyhült az utálat,mert rájöttem hogy egy butácska sznob lány,viszont most már jól elvagyunk,sokszor kérdez tőlem dolgokat az anyaggal kapcsolatban...


Szerintem csak próbálj ne ránézni, előbb utóbb abbahagyja és lepereg ez a gyerekes utálkozás.

2012. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedik,és a lányok ezt így mutatják ki.Bizonyára tetszel a volt barátjának,és ezt ő is észrevette. Én is voltam már hasonló helyzetben,sőt vagyok is,és nehéz ezt kezelni,mivel legtöbbször,ha ő "utál",akkor a barátnői is hasonlóan fognak érezni veled szemben,és ugye senki nem szeret ok nélkül ellenségeket szerezni.Próbáld meg ignorálni,hátha abbahagyja,mást nem sokat tudsz csinálni,esetleg ha mered kérdezd meg tőle,hogy mi is az oka.
2012. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én simán megkérdeztem, és akkor bezzeg más köpni-nyelni nem tudott a csaj. Érdekes, utána nem nézett már olyan csúnyán... :)

Amúgy azóta sem tudom mi baja volt a csajnak, miért volt olyan ellenséges (alattam járt egy évvel, soha nem beszéltünk és még az sem volt közös bennünk, hogy bármelyikünk féltékenykedett volna a másik pasijára).

Mindegy, nyisd ki szád, általában beválik. :)


Ha meg nem, hát nem. Akkor hagyd a fenébe. Bizonyára annak a csajnak más boldogsága nincs, akkor meg ott egye meg a fene ahol van. :)

2012. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is vagyok úgy vele, hogy sok embernek nem vagyok színpatikus.. Ez számomra csak azért furcsa, mert igazán nem adok rá okot szerintem , hogy valaki gyűlöljön jóformán meg se nyikkanok, senkivel nem vagyok ellenséges és egyebek, de ha egyszer valakinek nem tetszem hát ez van..

Úgyhogy néha én sem értem az okokat..

Nekem általánosban volt egy osztálytársam. Ő volt az osztály legmenőbb kis csaja.. de persze sokunknak nem volt színpatikus. Én úgy gyűlöltem, hogy el sem mondhatom és még most is, de van rá okom. E "kedves" hölgyemény ugyanis előszeretettel cikizett ki másokat. Ő az a fajta, aki momentán megőröl magért, nem egyszer hangoztatta és ami még jobb:alsós kora óta , hogy ilyen szép vagyok meg olyan, stb..stb.. kis menő csaj volt , aki a legtöbb embert lenézte.. [Nem mellesleg nem volt az a kitűnő szépség, teljesen átlagos volt olyan mint bárki más, és akárkit megkérdeztem ő is így vélekedett róla, na de ízlések és pofonok..] Engem is, aki egy halál csendes kis visszahúzódó , szótlan lány voltam is kicsúfolt nem egyszer, nem kétszer. És nyolcadik év végére úgy voltam vele, hogy már ha csak ránéztem is elfogott az undor..

Pedig ellene sem tettem semmit.


Minden esetre én visszahúzódó vagyok így nem szóltam semmit így talán nem teljes joggal írhatom, de a legjobb megoldás tényleg az ha megkérdezed mi baja van veled.. én ezt nem tudtam megtenni, de tudtam , hogy ezt kellett volna..

hát most már így jártam, de azóta legalább nem találkoztam vele..

2012. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Mikor olvastam a kérdésed, azt hittem max 13-14 éves vagy...
2012. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az ügy azóta új stádiumba lépett.

A wc falán olvastam,hogy miket irkál rólam...tuti,hogy ő volt,kinyomoztam.

Nem tudom,ezek után hogyan viselkedhetnék vele.

Egyszerűen annyira gyerekesnek tartom az e fajt viselkedést...://

2013. jan. 8. 19:53
 9/16 anonim válasza:
na ne szivass Wc falán? :D úristen :D
2013. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja, én is kiakadtam rajta :/
2013. jan. 11. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!