Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy lány kishíján megöl a...

Egy lány kishíján megöl a szemével. Igazi ellenségek vagyunk. Lányok, veletek volt már ilyen? Mi volt a rivalizálásotok kiváltó oka?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy csaj,aki kb. fél éve esküdt ellenségem :D

Nem is beszéltem még vele,ezért nem tudom,mi válthatta ki az e fajta viselkedést.

Az az alattomosan furkálódó fajta,szóval ha elmondom valakinek,a leggyakoribb reakció a " ne hülyülj már,tök aranyos a csaj".

Az egy dolog,hogy furán méreget és csúnyán néz rám,de alaptalan pletykákat terjeszt és megpróbál besározni mindenki előtt.

Igaz,hogy a volt pasija nagyon tetszik nekem,de a srác dobta,most új barátja van (ennek ellenére nyilvánvaló,hogy még nagyon is érdekli az exe).Lehet,hogy lássa rajtam,hogy bejön a volt fiúja?

De én egyáltalán nem is próbálok közeledni a fiú felé,nyilván úgysem lenne esélyem...(még ha a barátnőim szerint tetszek is neki,én kizártnak tartom)


Hogyan kell viselkedni ilyen "ellenséges" helyzeben? Jóformán nem is ismerem,nem akarok neki rosszat,még ha ő rosszat is akar nekem....

Egy-két tapasztalat jól jönne :)



Normális válaszokat légysives!


17/L



2012. dec. 28. 19:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Pont ott hirdet, ahová való a firkálmánya. . .
2013. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha már a barátnőiddel (is) kitárgyaltad, hogy lenne-e esélyed a vasvillaszemű lány exénél, aki neked tetszik, akkor nyugodt lehetsz, hogy rég visszajutott hozzá. Nem véletlenül mondják, hogy amit 2 ember tud, az nem titok többé... Valószínűleg ezért néz rád csúnyán, és ezért viselkedik ilyen primitívül ellenséges módon úgy, hogy soha nem beszéltetek egymással. Ha jónak látod beszélj vele, bár lehet, hogy ebből azt fogja levonni, hogy magyarázkodsz, tehát jogosan utál.

Szerintem a legokosabb, ha abszolút nem foglalkozol vele, nézz át rajta, ne szörnyűlködj, hogy miket mond, és írkál rólad a wc falára.( színvonal azért ott van:-)))Ha látja, hogy sem nem félsz, sem nem érdekel a hülyesége, előbb utóbb elunja. Akkor főként, ha az exe újra becsajozik, de nem veled...

2013. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Milyen iskolába jársz, egyébként?
2013. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Gimnáziumba járok.

Igen,a barátnőimmel is kitárgyaltam, de 1000%-ig megbízok bennük, tudom, hogy tőlük nem szivároghatott ki az infó :)

2013. jan. 25. 19:02
 15/16 anonim válasza:
Na ne már. Gimibe? Mert egy szakközépben még kinéztem volna ilyeneket az emberekből de ott is vannak ilyenek? Bár nálunk is komolyan elszaporodtak a besúgók. Ott tartunk, hogy olyat tudnak meg a szülők. Amiről komolyan csak a legjobb barátaink tudnak. És fogalmunk sincs mi történhetett hogy kitudódhattak dolgok. Bármi történhet komolyan, ne lepődj már meg semmin.
2013. jan. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Hát én bevinném a wc-be, és ott jó alaposan megtépném:)))
2013. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!