Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Miért vesztek fel...

Kamaszok! Miért vesztek fel (fiúk) lány nadrágokat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 12:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Kényelmesebb? Divatosabb? Szebb? Vagy olcsóbb?
2012. dec. 24. 12:35
 2/9 A kérdező kommentje:
Buszon láttam több fiún. Hímzett volt a feneke és olyan elég lányos, passzos.
2012. dec. 24. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Ízlések és pofonok!

Sajnos a "páwák" ők divatból, onnan fogod őket felismerni hogy "mellkirakós" pólóban vannak és haj csak a fejük tetején van....borzalmasan béna.


Az emósok meg stílus szintén, ez jár hozzá :)


Szerintem nem néz ki rosszul ha ilyen nadrág van rajtuk, nekem bejön, de amikor már túlzásba viszik uhh..

14/L

2012. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kik azok a "páwák"? 13/L
2012. dec. 24. 12:44
 5/9 A kérdező kommentje:
A nadrág olyan, amit én is hordok. ;)
2012. dec. 24. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem egy jó példa!:D

2012. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Mert ez a mai divat hullám.. (amúgy szerintem nagyon gáz..xd) a link tényleg jellemző.. :DD

a 'csak a fejtetőn haj' amúgy szerintem nem gáz.. ha nem 'ecset' hanem rövid.. :')

14/l

2012. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

'Páwa' az ilyen divatb*zit jelent. :)) Sznobok akik csak a legújabb trendek szerint hajlandóak öltözködni és nem járnak márkátlan cuccokban. Akik nem olyanok mint ők azokat meg lenézik. A páwa szó 4 pesti bevásárlóközpont kezdőbetűiből rakódik össze. P=Pólus Á=Árkád W=Westend A=Arána


Általában az ilyen páwák szoktak női nadrágokat hordani mert olyan vékony a lábuk h a férfi nadrág leesik róluk. :DD Vagy csak egyszerűen a női nadrágok szűkebbek és azt hiszik abban jobban néznek ki. :P

2012. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
van egy fiú barátom, ő például azért vesz fel női nadrágokat mert a saját méretében szinte sose talál férfinadrágokat. Hozzá kell tenni, ő viszonylag alacsony és kicsit "ducibb" is mint az átlag (nem dagadt, hanem szimplán csak ducibb :DD)
2012. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!