Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mennyi ido mulva engednetek...

Ti mennyi ido mulva engednetek az egyutt alvast?

Figyelt kérdés

A baratom es en fel eve vagyunk egyutt. Felhoztam anyukamnak a dolgot de szerinte korsi meg.. Azt is mondta hogy 1 ev utan akarja megengedni csak! Baratom majdnem minden este eljon,meglatogat. Nagyon szeretik a szuleim es engem is az ove. Anyunak mondtam hogy csak alvas lenne mivel ha akarnank mast nyilvan nem a testveremmel kozos szobaba tortenne meg. Amugy mar nem vagyunk. szuzek,egymassal tortent meg az elso. Lehet szidni meg hogy gyerekek vagyunk meg, de keszen ereztem ra magam es nem egybol csaptunk bele az egeszbe. Vedekeztunk rendesen. Nem bantam meg! ezt anyukamnak nem szeretnem elmondani meg,majd kesobb.


ekezetekert bocsanat csak telefonrol irtam!


johet barmilyen komment de csak normalisan.. kerlek titeket!



Ti mikor engednetek meg az alvast?



15/L , 16/F



2012. dec. 8. 08:12
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
korai*
2012. dec. 8. 08:14
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
16 felett legyen a lány.
2012. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, testvérrel közös szobában meg soha.
2012. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Eszunk agaban sincs! :) Meg tisztelem anyukamat meg az ovet,hogy ha azt mondom aludni fogunk meg filmezni azt be is tartjuk:)
2012. dec. 8. 08:30
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai.. :) Nekem is van egy lányom. Annak idején anyám 18 évhez kötötte a "dolgot".. a mai lányok azonban már sokkal érettebbek mint mi 18 évesen. Ha az enyém betölti a 16-ot és ezzel előáll, és olyan barátja lesz mint a tiéd (rendes, normális) akkor szerintem 16 fölött én sem (nem) fogom ellenezni, mert tudom, h akkor valószínűnek a hátam mögött csinálnák titokban...
2012. dec. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg pont az lenne a jó,ha elmondanád anyudnak,hogy már megtörtént a dolog,biztosítanád,hogy védekeztetek rendesen,stb. elmondanád neki,hogy tudod,hogy mennyire félt téged,de te megjegyeztél minden tanácsot,amit ő adott át neked és észben is tartod. én ezt tenném. ezzel növeled a beléd vetett bizalmát és sztem hamarabb fog engedni az együtt alvás terén.
2012. dec. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem engedném. Főképpen azért, mert a testvéredet zavarnád. Egyébként pedig nem az a gond, hogy fiatal vagy, hanem az, hogy egy kapcsolat a te korodban nem az "együttélésről" kell, hogy szóljon. És nem is a szexről.
2012. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Teljes mértékben igaza van Anyukádnak, hogy legalább egy év együtt járás után érdemes bármilyen testi érintkezésbe belemenned, mert ha addig tud várni a fiú, akkor 99%, hogy nem csak szexre kellesz neki! Ne akard ezt elkapkodni!!!
2012. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

5-6 válaszoló: A gond az, hogy anyukámmal nehezen lehet beszélni az ilyen dologról. :/

7: A testvéremet nem zavarnám,szereti ő is a barátomat, nagyon jól elvannak, hülyéskednek, és szoktak is beszélgetni. Nem az együtt élésről szól a kapcsolatunk, se a szexről. Megvagyunk jól szex nélkül és egyátalán nem ez a legfontosabb dolog.. Szeretjük egymás, bízunk egymásban stb..:)

8: Tudott volna addig várni, az biztos!:) Ráadásul a szüleink is nagyon jóba vannak..:D

2012. dec. 8. 09:41
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
7-es vok. Soha nem tudhatod! Majd a reggeli nyalifali, meg egymás angyalbögyörőzése nagyon is fogja őt zavarni.
2012. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!