Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mennyi ido mulva engednetek...

Ti mennyi ido mulva engednetek az egyutt alvast?

Figyelt kérdés

A baratom es en fel eve vagyunk egyutt. Felhoztam anyukamnak a dolgot de szerinte korsi meg.. Azt is mondta hogy 1 ev utan akarja megengedni csak! Baratom majdnem minden este eljon,meglatogat. Nagyon szeretik a szuleim es engem is az ove. Anyunak mondtam hogy csak alvas lenne mivel ha akarnank mast nyilvan nem a testveremmel kozos szobaba tortenne meg. Amugy mar nem vagyunk. szuzek,egymassal tortent meg az elso. Lehet szidni meg hogy gyerekek vagyunk meg, de keszen ereztem ra magam es nem egybol csaptunk bele az egeszbe. Vedekeztunk rendesen. Nem bantam meg! ezt anyukamnak nem szeretnem elmondani meg,majd kesobb.


ekezetekert bocsanat csak telefonrol irtam!


johet barmilyen komment de csak normalisan.. kerlek titeket!



Ti mikor engednetek meg az alvast?



15/L , 16/F



2012. dec. 8. 08:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként pedig de: szexeltek, és együtt akartok élni. Erről szól a dolog. Ahelyett, hogy normális, gyerekszerelemben lenne részetek.
2012. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem muszáj nálunk aludnia, mert én is tudok náluk! Az, hogy egyszer lefeküdtünk szerelemből és hozzáteszem vigyázott rám nagyon, még nem jelenti azt, hogy együtt akarnánk élni.. Mondjuk ottalvás se lenne mindennapos mert szerintem ezt te úgy értetted ,hogy többször. De nem! Ritkán lenne ilyenről szó!
2012. dec. 8. 09:50
 13/24 anonim ***** válasza:
51%

Mi 2 hónapja jártunk, amikor először megtörtént a dolog, utána már hétvégente rendszeresen együtt aludtunk. Én akkor 16 és fél voltam, a barátom pedig éppen 15.

Fél év után én már megengedném, főleg, ha felelősségteljesen vagytok. A szexeléshez meg nem kell együtt aludni, akárhogy meg lehet oldani.

2012. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%
17 éves kor alatt nem engedném,és akkor is csak akkor ha már legalább 1 éve együtt vannak,15 éves kislány aludjon a saját ágyában,akkor is ha azt állítja nem akar szexelni,nem az a lényeg, az együtt alvás, a szex mind komoly dolog és nem tini kapcsolatokba való,habár manapság persze senkit sem érdekel 13-15 éves gyerekek kefélnek jobbra balra,de attól még nem kéne.Csak gratulálni tudok,hogy már le is feküdtetek holott még csak féléve vagytok együtt és még csak 15 éves gyerek vagy.De hát te dolgod hogyan rontod el az életed,de inkább azt mondom ha már ennyire nagylányt játszottá legalább ebben a dologban haladj lassabban.Sajnos manapság a tinik úgy járnak,hogy durr a közelébe pár hét,pár hónap rögtön szex aztán majd pár hónap múlva szakítanak is és jön a következő.A szex előtt ezer más dolgot is lehetett volna csinálni,és biztos vagyok benne,hogy ilyen fiatalon fel sem fogjátok,hogy nem arról van szó,hogy összedugjuk a micsodánkat.
2012. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
37%
és igaza van az egyik válaszolónak,rendes tiniszerelem helyett eljátsszátok, milyen egy felnőtt párkapcsolat,szex,együtt alvás,egymáshoz költözni még nem akartatok meg eljegyzést?? amúgy abszolút nem érettebbek ma a 5-16 évesek mint pár éve csupán hamarabb kezdődik a nemi érés ettől még lelkileg és agyilag nagyon gyerekek
2012. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
27%

Nem engedném, mert nem tartom ezt ebben az életkorban valónak. A szexet is nagyon korainak tartom és sajnálom, hogy már túl vagytok rajta. 15 évesen elsős középiskolás lehetsz, vagy nyolcadikos. Én is voltam fiatal, nem volt könnyű kamaszkorom, sok hülyeséget csináltam, amit nagyon megbántam utólag, mert komoly sérülést okozott és ez csak később derült ki. 15-16 évesen a szexmentes együtt járásnak van ideje, a randevúknak, a közös kirándulásoknak, moziknak, a csókolózásnak. Ezek a kapcsolatok még ritkán tartósak. Most gondolj bele, hogy 2 hónap múlva lehet, hogy jön a következő lovag, aztán fél év múlva a másik. Mindegyikkel lefekszel?! Testileg is ki lehet fiatalon égni.

Mikor engedném az együtt alvást? Felső középiskolában, tehát érettségi környékén azzal a fiúval, akivel komoly előzményed van.

2012. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Mi az hogy állítom, hogy nem akarok szexelni?

Nem csak állítom, mert így is lenne.

Minek foglalkozol akkor vele, ha az én életem, én döntéseim, esetleg hibám? Nem játszom a nagylányt, mért játszanám? Nem "durr a közepébe" dolog volt, mert megismertük egymás testét, mi jó a másiknak. Igazából nagyon sok olyan lányt ismerek aki már 11-12 évesen oda adta magát másnak. 12 évesen már elkezdtem érni, megjött a menstruációm stb. De ilyen dolgokon nem járt az eszem. De megtaláltam azt akivel nem bánom, hogy úgy mentek a dolgok ahogy... 14 voltam amikor volt egy 11 hónapos kapcsolatom, de akkor tényleg nem történt semmi a csókon kívűl.

Igazából meg nem ismersz, akkor mért ítélsz el, hogy én SZERINTED éretlen vagyok ?!

2012. dec. 8. 12:24
 18/24 anonim ***** válasza:
21%
Az érettség csak a szakítás után derül ki. Testileg érett vagy, de a kudarcok elviseléséhez és az esetleges terhesség elviseléséhez (ami védekezés mellett is előfordul) nem biztos, hogy felnőtt vagy.
2012. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

16 leszek, 10.es vagyok.

Nagyon sokszor csinálunk közös programokat,élményeket. Egy jó darabig biztos nem jönne más, mert ezt mi érezzük nem pedig ti.Aztán tényleg nincs még ideje az együtt alvásnak,majd egy év után.Átgondoltam a dolgokat, anyukám csak a jót akarja nekem, félt, még akkor is ha bízik a barátomban.

Na nem baj, bevallom nagyon hülyeség volt ide írni ezt a kérdést mert valójában tényleg nem ismertek, aztán rakásra jönnek a negatív,kritizáló,mindenbe belekötő kommentek!Nem fogok magyarázkodni! Nekem/nekünk így jó, boldogok vagyunk.

2012. dec. 8. 12:38
 20/24 anonim ***** válasza:
32%
Mert a kérdésed és a cselekedeteid alapján látszik,hogy még éretlen vagy,és azért is,mert 15 éves lányok 99%a nem érett egy terhességhez,egy együttéléshez.És nem elítélés mert az,hogy éretlen vagy természetes hiszen gyerek vagy,de nem magyarázom tovább majd pár év múlva rájössz miről beszélek.Az,meg,hogy megsértődtél és durcázol mert nem tapsolt meg mindenki és támogatta,hogy a fiúval aludj,szexelj szintén az éretlenség jele
2012. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!