Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mennyi ido mulva engednetek...

Ti mennyi ido mulva engednetek az egyutt alvast?

Figyelt kérdés

A baratom es en fel eve vagyunk egyutt. Felhoztam anyukamnak a dolgot de szerinte korsi meg.. Azt is mondta hogy 1 ev utan akarja megengedni csak! Baratom majdnem minden este eljon,meglatogat. Nagyon szeretik a szuleim es engem is az ove. Anyunak mondtam hogy csak alvas lenne mivel ha akarnank mast nyilvan nem a testveremmel kozos szobaba tortenne meg. Amugy mar nem vagyunk. szuzek,egymassal tortent meg az elso. Lehet szidni meg hogy gyerekek vagyunk meg, de keszen ereztem ra magam es nem egybol csaptunk bele az egeszbe. Vedekeztunk rendesen. Nem bantam meg! ezt anyukamnak nem szeretnem elmondani meg,majd kesobb.


ekezetekert bocsanat csak telefonrol irtam!


johet barmilyen komment de csak normalisan.. kerlek titeket!



Ti mikor engednetek meg az alvast?



15/L , 16/F



2012. dec. 8. 08:12
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Szia! Lusta voltam elolvasni amit az előzők írtak úgyhogy bocsi ha leírom még 1x ugyan azt! Szerintem ha anyud szereti a fiút és tényleg megbízik bennetek semmi akadálya nem lenne, másrészt viszont megtudom őt is érteni hiszen tényleg fiatalak vagytok. Próbáld esetleg azt felhozni nekik, hogy szem előtt lennétek és bármikor lecsekkolhat titeket akár éjszaka. Vagy először csak akár külön szobában aludjatok (ha van rá lehetőség és nem tartod ultra cikinek.) Szerintem egyébként (tudom hogy nem akarod elmondani) de ha a szüleid tudnának a dologról lehet, hogy sokkal nyitottabban állnának hozzá és esetleg egy nagyon picit még le is esne a vállukról a teher, hogy nem nekik kell rákérdezni ilyenekre. Persze az is lehet(sőt biztos), hogy egy kicsit mérgesek lesznek de ez csak egy kis időre szól. Remélem egy picit tudtam segíteni! :D
2012. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
hú de lepontozott meg a többi is aki felnőttnek hiszi magát,ennyire gyerekesek komolyan
2012. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

21.es koszonom a segitseged :)

22.es nem pontoztam le senkit!

2012. dec. 10. 21:10
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha az én gyerekeim lennétek, simán megengedném. Inkább feküdjön le a gyerekem valakivel, akit szeret, és akiben megbízik, és akit én is ismerek, mintsem, hogy vadidegeneknek tegye szét a lábát, mint manapság olyan sok tini lány csinálja.
2012. dec. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!