Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy a nagypapám...

Hogy lehet hogy a nagypapám haját örököltem?

Figyelt kérdés
anyu szőke,apu fekete én meg szőkés barna.Hogy lehet ez?
2012. dec. 22. 09:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ebben semmi meglepő nincs, simán örökölünk minden felmenőnktől, nem csak a szüleinktől.

De amúgy az sem kizárt, hogy változni fog idővel a hajad színe. Én aranyszőke loknis hajú kislány voltam, most meg hullámos, barna hajam van...

2012. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
12.-ben tanítanak genetikát, akkor fogjátok venni. 6.-ban ilyenről szó sincs, akkor valami cet, delfinek meg ilyesmik a téma:D
2012. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi is tanultuk általános suliban, de mi nyolcadikban, amikor az embert vettük. Felépítés, belső szervek, szaporodás, bőven satöbbi.

Iskola függő, hogy mit tanítanak vagy sem, de megmondom őszintén nehezen tudom elképzelni, hogy ez tényleg nem volt témakör. Ennyire romlik a színvonal?


A kérdésre a válasz: bármit örökölhetsz bárhonnan, a genetika elég bonyolult dolog, nem csak közvetlen szüleidtől kaphatod akár a hajad színét.


Én pl. gyógyíthatatlan bőrbetegségedt örököltem nagyon-nagyon régről, mivel a családban, amennyire vissza tudtak emlékezni, senkinek nem volt ilyen baja. :D


Szóval nyugi mindenkinek! Békés ünnepeket!

23/L

2012. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!