Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen sötétek az...

Tényleg ilyen sötétek az amcsik, hogy azt kérdezik, hogy tényleg van mindenhol meleg víz Európában? (meg ilyesemi)

Figyelt kérdés

#ljewtbontrnbowrn
2012. dec. 13. 21:42
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
ilyesmi
2012. dec. 13. 21:43
 2/27 anonim ***** válasza:
65%

Mindenhol vannak sötét emberek. Én is láttam már hajmeresztő videókat, amiken általános kérdéseket tesznek fel az amcsi utca népének, azokból tényleg az jön le, hogy buták, mint a föld, de lehet, hogy 1000 embert is megkérdeztek és betették a 20 leghülyébbet, bármit össze lehet vágni.

Én győri vagyok, egyszer egy pesti azt kérdezte, hogy van-e Győrben bank meg posta... Hát igen, a pestiek közt is van ostoba rengeteg.

2012. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Igen, ilyen sötétek. Láttam egy adást, okosabb vagy-e egy ötödikesnél, valami ilyesmi volt a címe. A szőke amcsi csaj azt a kérdést kapta, Budapest minek a fővárosa. Nem tudta, azt mondta Franciaországra tippel. A műsorvezető elárulta, hogy Hungry fővárosa.Hungry = éhes. xD Mindkettő síkhülye volt. xD
2012. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2: Ebből ítéled meg pestet?
2012. dec. 13. 21:58
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezô ebbôl ítéled meg az amcsikat?
2012. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem ebből ítélem meg Pestet, de azt bizton állítom, hogy Győr magasabb szinten van agyilag. Persze, mindenhol vannak hülyék, itt is, ott is, de csak körbenézek egy győri sétálóutcában, aztán egy pestiben és ordít a különbség. Jóval több ott az igénytelen ember, Nem mondom, hogy mindenki, de szóval érted.
2012. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

#2 Te tudod, hogy Managua melyik amerikai ország fővárosa?


Az USA-beliek annyit tudnak rólunk, mint mi a Közel-Keletről pl. (amennyit a tv-ben látnak). Rólunk gondolom a válságot, a tüntetéseket és a szegénységet hallják főleg és ezért asszociálnak erre.

2012. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
5: IGen, Bp és Amerika ég és föld
2012. dec. 13. 22:03
 9/27 A kérdező kommentje:

7: Igaz, már nincs fent a youtube-on. De az volt benne "Budapest melyik európei ország fővárosa?

Azt hittem európa egy ország. Hmm Budapest... Ott franciául beszélnek?"

2012. dec. 13. 22:07
 10/27 anonim ***** válasza:
44%
Igen, Nicaraguáé. Nálunk 8.-ban meg kellett tanulni az összes ország nevét, fővárossal együtt. Nálatok nem?
2012. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!