Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen emberek a dánok? És az...

Milyen emberek a dánok? És az országról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Ha van itt valaki akinek volt már tapasztalata dán emberekkel vagy akár csak az országgal örülnék ha megosztaná! Akár nyaralás akár munka téma minden érdekel :)

Köszi!


2009. aug. 19. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És a dánoknál a diákoknál kifejezetten szokás a munka. De tényleg, nálunk anno sok dán cserediák csoport megfordult, és nekik tök természetes volt, hogy otthon állásuk is van középiskola mellett. Legalább egy, de többnek kettő is. :O Úszómesterek, pékségben segítenek, meg tököm tudja. Ez ott így szokás, hogy megtanulják a pénz értékét.
2009. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én éltem kint,nekem nem tetszett.Sem az ország,sem az emberek.Sokszor belefutottam olyanba,hogy még önkéntesként sem akartak felvenni,mert kelet európai vagyok...És szerintem csőlátásúak,buták és hidegek.Persze van kivétel,de sajnos nem sok.
2013. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!