Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen emberek a dánok? És az...

Milyen emberek a dánok? És az országról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Ha van itt valaki akinek volt már tapasztalata dán emberekkel vagy akár csak az országgal örülnék ha megosztaná! Akár nyaralás akár munka téma minden érdekel :)

Köszi!


2009. aug. 19. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze ez nem mutatja meg milyenek a dánok de én ez után rosszul lettem tőlük...Persze ez semmit nem mond de mégis...Szerintem elégé ragaszgodnak a "hagyományokhoz"

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__28265..

2009. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hm... ezt már láttam de ez szerintem inkább a média vagy nem tudom :S Ki tudja miért ölték meg öket? Nem hinném hogy ez a szorakozásuk :S Legalábbis remélem :D
2009. aug. 19. 20:17
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Épp ez itt a bibi...A média nagyban lesz*arja...:S Nem tudom ki hogy van vele de én elhiszem...Egyébként ez náluk "hagyomány" sajnos...Persze ez nem írja le a dánokat mert ez itt csak egy kis szigetcsoport de mégis...:S
2009. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet minden dánra azt mondani hogy állítkínzók. Legtöbb népnek vannak idióta hagyományaik. És mellesleg ők nem is igazán dánok.
2009. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Én voltam Dániában, és egy halott delfint sem láttam.


Voltak viszont jó kedélyű, vidám , segítőkész, nagy termetű emberek. Sztem ezek lehettek a Dánok.


Szóval jó hely az, bár a magyar pénztárcának elég drága...

2009. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Én voltam Dániában kétszer is...olyan jó volt, hogy vissza kellett mennem! Arra számítottam, hogy nagyon hűvösek és kimértek, erre épp ellenkezőleg! Nagyon műveltek, kedvesek, segítőkészek. Az utcán is szólnak hozzád, megkérdezik tökéletes angolsággal, hogy hogy vagy és szép napot kívánnak...nagyon egészségesen is élnek, szinte mindenki biciklivel jár a nagyvárosokban is - a rossz idő ellenére is. Csodálatos ország és az emberek is azok. Nagyon meglepődtem, mert nem erre számítottam.
2009. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat remélem én is ilyen tapasztalatokkal térek majd vissza mint az utolso válaszoló!

Azt tudom hogy drága sajnos :( Majd meglátjuk, lehet még dolgozni is kimegyek :)

2009. aug. 20. 07:10
 8/12 anonim ***** válasza:
A delfines dologról meg annyit, hogy még a magyarokat cs*szegetik, a libamáj miatt, mert hogy tömik a libákat..na mind1. Kinézetre nagyon magas nagy termetű emberek a dánok..:)
2009. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha jobban belegondolsz, akkor a külföldieknek meg a magyarok libatömése szörnyű, de nálunk meg ez a hagyomány. Ez van, ezzel együtt kell élni.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, vannak dán rokonaim és kedves, segítőkész emberek. Sokat keresnek, de el is verik, mivel hétvégéken gondolnak egyet és pl. elutaznak Párizsba kikapcsolódni. (legalábbis a rokonaim biztos ezt csinálják :D) Ha dolgozni mész oda, akkor sok pénzt megtakaríthatsz, mivel a magyar emberek általában sokkal kevesebb pénzből tanulnak meg gazdálkodni, és megbecsülik a pénzt. Persze vannak kivételek. Érezd magad jól odakint! =)

2009. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, meglesz remélem :)
2009. aug. 22. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!