Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szülők, felnőttek! Mi a...

Szülők, felnőttek! Mi a véleményetek a mai fiatalságról?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mindenkitől azt hallom, hogy az én korosztályom, de még nálam fiatalabb fiúk és lányok is cigiznek, piálnak, és teljesen meg van romolva a fiatal nemzedék. Hallani lehet azt is, hogy a mai fiatalság nagyon korán kezdi a szexet. Már nem csak a fiúknak jár állandóan a d*gáson az eszük, hanem a lányoknak is.

Kíváncsi vagyok, nektek mi a véleményetek. Ti is alkoholistának, cigiseknek, drogosnak látjátok a fiatalokat? Miben különbözik ez a ti gyerek/tinédzserkorotoktól? Mit gondoltok, milyen felnőttek, szülők lesznek belőlük? Ha szülők lesznek, ugyanígy fogják nevelni a gyerekeiket, vagy akkor már látni fogják mit rontottak el?

Én 17 éves vagyok, életemben egy darab cigit nem szívtam el. Voltam már bulikban ahol ittam alkoholt, de mindig figyeltem, hogy hol a határ. Ha netán kocsmába mentünk a haverokkal, én szinte kivétel nélkül üdítőt vettem sör helyett. Nem akarom magam szentnek beállítani, de nekem fontos az, hogy mit fogok magamról gondolni évek múlva, és ha lesznek, akkor mit gondolnak majd a gyerekeim.

Inkább az idősebb korosztály válaszaira vagyok kíváncsi, például 30, 40, 50, 60 évesekére, de várom a válaszát minden családos embernek, akinek bármilyen véleménye van az üggyel kapcsolatban!

Előre is köszönöm a válaszokat!



#mai fiatalok #romlott fiatalság
2012. nov. 27. 00:45
1 2
 11/11 anonim válasza:

En mar cigiztem,ittam es nem azert hogy "meno" legyek hanem mer buliztunk.(de nem minden buli errol szol)es szerintem nem ezzel van a baj hanem azzal hogy sokan ki se mennek az utcara meg addig se hogy suliba elmennyenek mert a szulo elviszi kocsival meg ilyenek.hat mi csapatba jartunk altalanos iskolaba es ebbol az lett hogy sokszor elkestunk meg ilyenek de ebbol szulettek az emlekek.es meg csak most kezdodik majd az eletem es mar tobb emlekem van mint a legtobb"mai fiatalnak"most kizepsuliba jarok es itt se vagyunk a legjobbak de azert nen a drogra kell gondolni.es azt veszem eszre hogy egyre tobbszor gindolok a suliban is arra hogy:ezek a mai fiatalok

Mert a suliban nem az van hogy lecke masolas szunetben(mert olyan nagy embernek erzik magukat hogy nem kell megcsinalni)hanem azt latom hogy az osszes kezeben ott a telefon,tablet.

Es mi meg bemegyunk haverokkal es csak bezunk hogy mik ezek?es mi ezt tartjuk cikinek hogy nem lesznek emlekeik

14/L:)👌✌

2015. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!