Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi van, ha valakinek kimaradna...

Mi van, ha valakinek kimaradnak a kamaszévek őrültségei?

Figyelt kérdés
Akkor feltétlenül begyöpösödöttantiszociáliskomplexusospszichopataterrosista lesz? Nekem úgy tűnik, mindenki attól fél, hogy "nem éli ki magát". De valójában mi történik azzal, aki nem éli ki magát?
2012. nov. 23. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%

*A félrelépésnek vajmi kevés köze van ahhoz, hogy kiéled magad avagy sem.

*A milfek a szórakozóhelyen meg nem biztos, hogy nem buliztak fiatalon. Ha 26 évesen a diszkónál tartasz, akkor egy teszem fel 40 éves miért ne mehetne oda, vagy miért lenne szörnyű. Mivel manapság a diszkókat ellepték a 14-15 évesek, elárulom, hogy te is vén vagy a 26 éveddel köztük. Ha olyan zene mellett jól tudja érezni magát a "milf", akkor hadd ne kelljen már az operába mennie, mert neked szúrja a szemed.:D


Nekem sem voltak őrült kamaszéveim, nem vagyok begyöpösödött (mint pl az aki szerint 40 évesen már csak az öregek klubjában érezheted jól magad), antiszociális sem lettem, nincsenek komplexusaim, meg semmi amit felsoroltál:) Akikre illik a leírásod azokra nem azért, mert kihagyták a kamaszévek őrültségeit. Attól függetlenül, hogy nem gyújtottam fel az iskolát, meg bejártam még tudtam szórakozni. Aki antiszociális lesz ott más áll a háttérben, nem a kamaszkori marhaságok.

Mi történik azzal aki nem éli ki magát? Talán "csak" megéli az életét, nem pedig ki. A kiélt sem egy pozitív jelző ha belegondolsz:) Vannak akik anélkül is tudják értékelni amijük van, hogy kipróbálnának mellette mindent ami csak létezik. Másfelől pedig vannak akik hiába próbálnak ki mindent sosem lesz nekik elég semmi és senki. És persze vannak ezek között különféle átmenetek is, személyiségfüggő.

2012. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
hát, itt nálunk sincs konkrétan semmi érdekes, de mi azért mindig kiéljük magunkat... kell egy "banda", vonulsz a faluba, és szét röhögöd magad minden nap =) mi ezt így oldjuk meg... és ez a "jó esetben ott van még előtte 70 év"... megnézném, ahogyan te 60 évesen mész buliba... =)
2012. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Na igen, én se járok sehova mégis van egy jó pár jó barátom és mégis meg vagyok , azt mondom kezdj el járni edző terembe és máris van oka annak amiért nem jársz bulizni.....ahogy én tettem!!!!
2012. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!